TRENDY VE VZDĚLÁVÁNÍ

aneb stránka pro všechny, kdo chtějí posouvat firemní vzdělávání dál

Proč to děláme?

Firemní vzdělávání je naše vášeň. Věříme, že za úspěšnou firmou stojí lidé, kteří se neustále rozvíjí. Akcelerujeme lidský potenciál ve snaze pomoci v růstu firmám i jednotlivcům.

Ale aby to mělo smysl, musíme se rozvíjet i my. Jinými slovy - i vzdělávači se potřebují vzdělávat. Proto jsme připravili tuto stránku, na které najdete jednak nejnovější trendy ve vzdělávání pro zkušené vzdělávače, kteří chtějí zůstat v obraze, tak i vysvětlení některých základních pojmů pro ty, kteří se vzděláváním teprve začínají.

Pro koho to děláme?

Pro každého, koho téma firemního vzdělávání zajímá. To své si tu najdou zkušení L&D profíci, středně pokročilí, ti, kteří se vzděláváním teprve začínají, i ti, které toto téma zajímá.

Kdo na tom dělá?

Tým zkušených profesionálů, kteří mají přesah i do dalších oblastí.

Luboš Malý

Lenka Vašková

Pavel Kroupa

Jsem rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového.

Baví mne LIDÉ. Baví mne je navnímat. Pozorovat. Ptát se. Propojovat. Spolu s nimi hledám smysl. Hodnotu. Je samotné. Baví mne pracovat s lidmi a být jim průvodcem na jejich cestě. Baví mne jejich proměny.

Člověk by měl znát od všeho něco a od něčeho všechno. To "něco" je pro mě rozvoj lidí a zlepšování procesů. A to "všechno" - to je všechno ostatní.

Tomáš Tureček

Jako kouč a mentor pomáhám vedení firem zvýšit produktivitu a aktivovat potenciál lidí. Rád pracuji s lídry, kteří chtějí svou firmu nebo tým posunout dále.

Martin Chmelař

Jsem strategický navigátor, letecká podpora týmů. Podobně jako orel létám nad krajinou byznysu a vidím věci z velkého nadhledu. Rád objevuji nové horizonty. Když mě něco zaujme, vrhnu se za tím střemhlav.

Kam dál?

Vydejte se pomocí učící cesty do větší hloubky oblasti L&D a zjistěte, jaké jsou hlavní trendy ve firemním vzdělávání.

Načerpejte základní informace o nejrůznějších L&D nástrojích v 5 - 10 minutových videích. Podívejte se také na zkušenosti našich klientů.

Projděte si archiv webinářů, na kterých jsme diskutovali o trendech ve firemním vzdělávání i dalších tématech.

Zjistěte, co je nového a co se chystá, omrkněte, co se děje v síti.

Chcete se na něco zeptat? Nebo vás zajímá, na co se nejčastěji ptají ostatní?