Usilujeme o společenskou změnu

Proto podporujeme studenty, učitele i neziskový sektor

Dopřejte si klíčové kompetence pro budoucnost

Přinášíme vám rozvoj v oblastech, které jsou pro vývoj společnosti a naší budoucnost klíčové.

Digitalizace

Tenhle trend, bez kterého se žádná moderní firma neobejde, dokonale zjednoduší váš život a zefektivní procesy u vás ve firmě. Pojďte se podívat, jak na to, ať vás už nic nezastaví.

Firemní kultura

Jen dobře řízená firemní kultura odlišuje průměrné firmy od těch úspěšných. Naučíme vás, jak ji nastavit, a také ukážeme, jaká data sledovat, aby šlo o řízený proces.

Leadership

Dříve býval silným lídrem ten, kdo pokaždé přišel s řešením, měl odpovědi na všechny otázky a dokázal si poradit v každé situaci. Moderní doba si však žádá úplně jiný přístup. Naučíme vás ho.

Udržitelnost

Udržitelnost v podnikání se nezabývá pouze životním prostředím, ale především úzkým vztahem mezi ním, společností a ekonomickými systémy. Ukážeme vám, jak na to.

Inovace 

Úspěch firem je na nich závislý. Chceme-li na svět přinést něco naprosto nového a otevřít společnosti nevídané možnosti, bez kreativní a otevřené mysli se neobejdeme. Víme, jak ji získat.

L&D

Rozvoj lidí ve firmách považujeme za strategickou oblast, která může být i vaší konkureční výhodou. Poradíme vám, jak budovat lidem kompetence pro třetí tisíciletí.

Získejte přístup k inspirativnímu obsahu zdarma

Inspirativní přednášky Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

Každý měsíc pro vás máme zdarma přednášku s inspirativním hostem a trendy tématem. Dívejte se z pohodlí domova nebo zorganizujte společné promítání ve své komunitě - knihovně, škole, komunitním centru atp.

EDUtéka zdarma

500+ online přednášek a rozhovorů s odborníky s praxí

Získejte zdarma přístup k 500+ online přednáškám profíků z praxe v klíčových oblastech byznysu - firemní kultura, inovace, digitalizace, udržitelnost i leadership. Navíc praktické výzvy, navazující setkání i studijní materiály, aby to mělo dopad.

Rozvoj pro učitele a experty z nezisku za zvýhodněnou cenu

Získejte přístup k některé z našich expertních komunit. V případě zájmu nás kontaktujte a požádejte si o zvýhodněnou cenu.

Vzdělávání je pro nás vstupenku do budoucnosti

Vzdělávání je u nás kíčové. Lidem pomáhá růst, získávat zkušenosti a rozšiřovat si obzory. A organizaci zase naplňovat vizi.

Jana Procházková People & Culture Czechitas

I neziskové organizace potřebují odvážné leadery

V každém běhu programu R(e)Beleader držíme jedno místo pro leadera z neziskové organizace za zvýhodněných podmínek. Prozkoumejte náš program a napište nám, pokud máte zájem stát se odvážným leaderem.