ČASTO SE NÁS PTÁTE

Co všechno Red Button EDU nabízí?

Je toho opravdu hodně. Pro lepší přehled jsme pro vás připravili kompletní nabídku. Najdete ji zde.

Budou další webináře?

Ano. Na rok 2023 plánujeme 10 webinářů, přístupných všem. Proč 10? No, každý měsíc jeden, s přestávkou na prázdiny :) 

Kdo jsou EDU Heroes?

Aby kovářova kobyla nechodila bosa. EDU Heroes jsou hrdinové na pozicích v oblasti vzdělávání a rozvoje. Strategie vzdělávání. Systém vzdělávání. Rozvojové plány. Talenty. Kompetence. Povinná školení. Soft. Hard. Specifické skupiny. Náklady. Hodnocení dopadu. To je jen zlomek témat, která na těchto pozicích řešíme. Jsme parťáky pro naše kolegyně a kolegy. Máme v malíku tipy, skvělé lektory či firmy, které pomohou rozvíjet osobnost, potenciál, inspirovat na rozličná témata. Někdy se však může stát, že na naše vlastní vzdělávání nezbývá čas nebo nemáme někoho, kdo nám v těch profesních otázkách umí podat ve firmě pomocnou ruku. I proto tu je komunita EDU Heroes.

Ale pozor, EDU Heroes jsou jen ve firmách, které mají licenci Red Button EDU.

Jak mám motivovat lidi z firmy, aby se chtěli rozvíjet?

Tak to je otázka za milion. Snažíme se, nabízíme lidem první, poslední a oni nemají čas - tedy alespoň to říkají. Nebo necítí potřebu. Jak na to se dozvíte třebas tady (video č. 4).

Naše firma má licenci Red Button EDU. Ale toho obsahu je strašně moc. Je nějaká vychytávka, jak si vybrat, co mě zajímá?

No jasně. Právě k tomu slouží Učící cesty, nebo si můžete rovnou vybrat vysílání podle kompetencí.

Zajímá mě, jak ke vzdělávání přistupují jinde.

Tak přesně proto pro vás připravujeme případové studie - zkušenosti našich klientů. Najdete je zde na stránce dole v sekci Témata.

Jak na vzdělávací rozpočet v této době?

Téma, které bylo součástí našich podzimních webinářů, odpověď jsme shrnuli ve videu č. 6.

Kde vzít čas na sledování webinářů?

Kalendář a plánování. Čas nikdy nezbývá, proto doporučujeme si v kalendáři pravidelně vyblokovat čas, který využijete pro sebe a svůj rozvoj. Buďte na sebe laskaví a začněte třeba se 2 hodinami měsíčně - hodina na webinář :), 30 min reflexe a zamyšlení a 30 min na sdílení s kolegy či na sociálních sítích. Je fajn v tom nebýt sám/a.