Nastartujte firemní vzdělávání u vás ve firmě  

Vaše tři kroky ke změně s Red Button EDU 

Moc rádi jsem se s vámi seznámili na workshopu Klubu personalistů kraje Vysočina, kde jsem vám představili aktuální trendy ve vzdělávání (prezentaci si stáhnete tady) a také naši inovativní vzdělávací síť Red Button EDU. Aby nezůstalo jen u slov a milého setkání, máme tu pro vás tři snadné kroky, jak začít měnit vzdělávání u vás ve firmě, aby mělo dopad a stalo se respektovanou součástí vaší firemní kultury.

1. Zažijte inspirativní přednášky Brain&Breakfast

Ochutnejte atmosféru inspirativních snídaní Brain&Breakfast. Každý měsíc pro vás připravujeme povídání hosta se silným příběhem a hodnotami. Snídaně si kladou za cíl podporovat firemní kulturu, zapojit lidi u vás ve firmě do dění, propichovat naše sociální a pracovní bubliny a vzbuzovat v lidech inovativnost. Vysíláme je do firem, knihoven a sdílených center, ale přijít můžete i na každé natáčení. 

Pusťte si třeba snídani o tom, jak AI změní budoucnost naší práce s Filipem Dřímalkou.

2. Sledujte trendy ve vzdělávání zdarma

Dopřejte si pravidelnou inspiraci v podobě novinek ze světa vzdělávání. Máme pro vás sérii webinářů, případové studie, pozvánky na akce, které by vám neměly ujít, a také celou řadu krátkých videí pro L&D specialisty, které slouží jako rychlý návod, jak na konkrétní téma z našeho oboru. 

Aktuálně si nenechte ujít pozvánku na webinář o tom, jak najít čas na svůj rozvoj.

3. Vyzkoušejte si nás na 2 měsíce zdarma.

Využijte voucher a ponořte se s námi do světa inspirativních přednášek na nejrůznější témata, přijďte na některou z navazujících akcí, zkuste se zahloubat do připravené učící cesty a nahlédněte pod pokličku komunit při některém ze setkání, která jsou otevřená pro širší publikum.

Aktivujte si svůj voucher

  1. Otevřte si stránku pro aktivaci voucheru
  2. Vyplňte email, zadejte heslo a unikátní kód 0523_Vysočina.
  3. Vyberte si téma, pořad či odborníka, kterého chcete sledovat. Přijďte na navazující akci nebo se zahloubejte do učící cesty. 

Voucher platí do 22. 7. 2023. 

Jedinečný prostor pro rozvoj lidí - Red Button EDU

Red Button EDU spojuje desítky profesionálů z různých oborů, kteří pomáhají s profesním rozvojem firem i jednotlivců. Naším posláním je nejen inspirovat a propichovat naše společenské bubliny, ale především ukazovat, jak vědomosti rychle překlápět do praxe, aby vzdělávání a rozvoj lidí měl skutečný dopad. Proto kromě pestrého a kvalitního obsahu v podobě inspirativních přednášek, diskuzí s experty a učících cest připravujeme navazující workshopy a učíme se prostřednictvím sdílení zkušeností v expertních komunitách. A umíme i rozvojové programy na míru.

Proč se vzdělávat s Red Button EDU?

Efektivní vzdělávání pomáhá lidem ve firmách měnit zažité vzorce, přicházet s inovativními řešeními, získat schopnost reagovat na neustálé změny a uspět v nejisté budoucnosti. Už nestačí jen sledovat kvalitní obsah od odborníků. Vaši lidé si potřebují rozšiřovat obzory napříč klíčovými oblastmi, jít ve svém oboru do hloubky a učit se sdílením zkušeností a znalostí s profesionály z nejrůznějších firem. A právě takový rozvoj jsme pro vás v Red Button EDU připravili.

Naplníme potenciál vašich lidí a pomůžeme vaší firmě růst.

Zůstaňme v kontaktu a získejte pravidelný přehled o všech novinkách z Red Button EDU 

Nezmeškejte přiležitost naučit se něco nového!Každý týden pro vás vybíráme skvělé akce a eventy. Navíc vás na ně často pozveme se speciální slevou.

Domluvme si schůzku, ukážeme vám, jak řešit vzdělávání u vás ve firmě.

Dejte nám o sobě vědět. Rádi se s vámi osobně sejdeme a probereme vaše potřeby a navrhneme řešení.