Komunita inovace

Učíme se a hledáme cesty, jak pomocí inovací dělat svět lepším místem k životu.

Díky členství v expertní komunitě:

 • udržíte krok s technologickými trendy,

 • získáte nápady, jak dodávat zákazníkům novinky stále rychleji a jak inovace financovat,
 • zvýšíte efektivitu své práce a podpoříte svůj osobní růst,
 • získáte podporu parťáků z nejrůznějších firem, kteří řeší podobné projekty a čelí stejným výzvám jako vy,
 • uvidíte konkrétní ukázky projektů, na kterých rozebereme, co a jak fungovalo, jak jsme překonávali překážky a co jsme se naučili,
 • získáte bezpečný expertní a kreativní prostor, ve kterém se rychleji učíte prostřednictvím sdílení know-how a zkušeností,
 • dostanete plný přístup ke všem přednáškám, diskuzím a workshopům Red Button EDU.

Miky Škoda vás zve, abyste se k němu připojili a stali se členy komunity. 

„Jsem moc ráda, že Komerční pojišťovna spolupracuje s Red Button EDU, protože poskytují možnost seberozvoje. Není to skrz školení, ale díky osobním setkáním se zajímavými lidmi nebo účastí na přednáškách a živých přenosech. Nejvíce mi ale přinesla osobní setkání. Ta probíhají v menších skupinách, a proto jsem měla možnost potkat se a povídat si s lidmi, jejichž názory a životní náplň mě inspirovala a obohatila.”
Lucie Jonáková, Komerční banka a.s.

Jak funguje expertní komunita

Členové komunity se v průběhu celého roku pravidelně setkávají osobně a v online prostoru alespoň 1 x měsíčně. Setkání probíhají v inspirativních prostorech a ve firmách členů, kde probíhají konkrétní ukázky projektů a nástrojů. Dále jsou k dispozici odborné workshopy, které vždy nesou předem stanovené téma a přináší ho zkušený specialista z řad členů, externích hostů a odborníků sítě Red Button. 

Každý člen může kdykoliv navrhnout téma, které aktuálně potřebuje probrat a získat náhled ostatních členů. Podpora komunity funguje i mimo oficiální setkávání a členové se mohou vzájemně kontaktovat, když chtějí navázat spolupráci díky úzkým vztahům v konkrétním projektu či problematice. 

Expert komunity garantuje odbornost obsahu a je zárukou kvality a bezpečného prostředí komunity, sestavuje harmonogram setkání, v případě potřeby pomáhá jako mentor a facilitátor setkání. 

O komunitu pečují

Miky Škoda,expert komunity, zakladatel projektu X-Challenge a neziskovky TalentFutures.cz, autor knihy Můžeš (po)dělat cokoli a řečník TEDxPragueED

Tereza Černá, komunity manažerka 

89+ členů 

Už vzájemně sdílí své zkušenosti o tom, jak nad věcmi přemýšlet inovativně a kde hledat inspiraci.

24+ firem 

Má chuť se podělit o své know-how a nabízí příležitost podívat se, jak u nich přistupují k inovacím. 

20 + setkání za rok

Pravidelná setkání nad konkrétními tématy doplňují návštěvy ve firmách, kde uvidíte konkrétní příklady inovativních projektů. 

Sdílíme best practices v oblastech​​​

 • využití nových technologií a umělé inteligence,

 • inovační management,
 • inovace ve start-upech, korporacích, státní sféře i v neziskových organizacích,
 • jak od nápadu dojít až k realizaci projektu,
 • financování inovací,
 • kde neustále čerpat a brát inspiraci,
 • jak reagovat na změny ve firmě,
 • sociální inovace a spousty dalších.

Konkrétní témata jsou na nás. Každý může "zvednout ruku” a požádat o radu stejně jako nabídnout tipy a triky, které se jemu/jí osvědčily. 

Co vám členství přinese 

Ukázky reálných projektů 

V průběhu celého roku navštěvujeme firmy a organizace, ve kterých vidíme praktické ukázky inovativních nápadů a projektů, které mají výrazný dopad na firmu i společnost. 

Přednášky expertů

Odborníci, kteří se dlouhodobě věnují inovacím ve firmách nás pravidelně seznamují s důležitými tématy a aspekty, které mají přímý vliv na to, jak se nám daří na poli inovací.

Nejste na to sami aneb síla komunity 

Propojujeme se navzájem mezi členy i mimo oficální setkání komunity. Kdykoliv se na sebe můžeme obrátit, když se potřebujeme poradit.

Odborná podpora 

V případě, že stojíte před náročným úkolem nebo se potřebujete poradit o projektu, který jde mimo znalosti komunity, dokážeme vás propojit s odborníky, kteří vám umí pomoci.

Pravidelný přísun inspirace 

Společně sledujeme trendy a novinky v oboru. Sdílíme nejrůznější reporty, průzkumy a vy tak máte vždy ty nejnovější informace, které také společně probíráme. 

Profesní rozvoj s Red Button EDU

Ke svému profesnímu rozvoji máte navíc i veškerý obsah vzdělávací sítě Red Button EDU - inspirativní přednášky, navazující akce, studijní materiály, učící cesty i praktické výzvy. 

Přidejte se k nám 

Roční členství v expertní komunitě a přístup do vzdělávací sítě Red Button EDU získáte za 12 900 Kč bez DPH.

Ukázka akcí, které jsme pro členy připravili

Ukázka z praxe

O osobní zkušenost s Open Book Managementem (OBM) - způsob řízení, kde se klade důraz na otevřenost a sdílení informací mezi všemi zaměstnanci s cílem společně dosahovat úspěchů a rozvíjet firmu se podělila Janka Pacinová.

Přednáška experta

Inovace v korporacích představují komplexní a náročnou disciplínu. Ukázali jsme si, jak může inovační management fungovat v praxi, jak nastavit inovační strategii, kde hledat nové nápady i jak je vyhodnocovat v turbulentních dobách.

Nové trendy a inspirace

Nalezení rovnováhy mezi digitálním a fyzickým světem inovací je klíčové pro úspěch v moderním světě. I když digitalizace nabízí mnoho výhod, jako je rychlost a efektivita, nezapomínejme ani na důležitost fyzické interakce a kontakt. 

Spojte se s námi