12 MĚSÍCŮ SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ 

Vyberte si expertní komunitu pro svůj profesní rozvoj  

Společně se učíme prostřednictvím návštěv ve firmách a sdílením reálných zkušeností

4+

expertní komunity

200+

profesionálů

50+

aktivních firem

20+

expertních setkání

„Nedovedu si představit nebýt součástí #CzechAgile komunity jednoduše proto, že představuje možnost, jak získat ohromné množství nové inspirace a zároveň podělit se o své dosavadní zkušenosti.“
Petr Hýna, Kentico
„Platformu Red Button EDU využívám především k networkingu a vzájemné inspiraci s lidmi napříč různými obory a společnostmi. To mi umožňuje získat další zkušenosti, nový pohled na věci, které aktuálně řeším, a potkat další lidi bez nutnosti měnit zaměstnání.“
Filip Eckstein, ComAp a.s.
„Expertní komunita Inovace nám dává nahlédnout pod pokličku jiných firem, což je pro nás cenným zdrojem informací a inspirace. Osobně ráda diskutuji a komunita mi toto umožňuje. Sdílení je pro mě a můj tým naprostým základem pro posun!“
Jana Pacinová, Acacce

Proč se stát členem expertní komunity

Nahlédněte díky pravidelným setkáním do nejrůznějších firem a získejte na svou práci nový pohled podobně zaměřených odborníků. 

V expertní komunitě získáte:

 • bezpečný a kreativní prostor pro úzce zaměřené a zkušené odborníky,

 • efektivní a rychlejší rozvoj díky vzájemnému sdílení zkušeností, best practice i chyb podobně zaměřených profesionálů,

 • pravidelný přísun nejnovějších poznatků ve vaší oblasti,
 • příležitost rozšířovat si obzory s těmi nejlepšími v oboru,
 • odborný pohled zkušených expertů na vaši konkrétní problematiku,
 • pořádnou dávku pravidelné inspirace,
 • zdravou motivaci na sobě nadále pracovat.

Podívejte se, co dalšího ještě získáte v expertní komunitě. 

Expertní komunity - jedinečný prostor pro váš růst 

Vyberte si oblast, ve které se chcete rozvíjet 

Firemní kultura

Jen dobře řízená firemní kultura odlišuje průměrné firmy od těch úspěšných. Zajímá vás, jak podpořit vztahy v týmech, jak s lidmi tvořit pracovní prostředí, ve kterém se cítí dobře a naplno v něm rozvíjí a uplatní potenciál? Jak oslovit nové kolegy, zapojit je i jak o ně pečovat, abyste si je udrželi? A jaká data k tomu všemu sledovat, aby šlo o řízený proces?

Připojte se k nám a pojďme se vzájemně učit z toho, co se nám daří i nedaří, a posuňme se navzájem vpřed. Garantem komunity je Ondřej Slabý.

Inovace

Úspěšné firmy a týmy odlišují inovativní myšlenky a nápady. Chcete-li na svět přinést něco naprosto nového a otevřít společnosti nevídané možnosti, potřebujete kreativní nastavení mysli a otevřenost novým možnostem a řešením. Pojďte se společně učit, jak na to.

Vedle konkrétních metod a postupů se učíme i prostřednictvím našich vlastních životních příběhů. A to včetně občasných „fucku-upů“, které jsou nedílnou součástí na cestě k úspěchu. Garantem komunity je Miky Škoda.

#CzechAgile

Procházíte agilní transformací, nebo jste teprve na začátku? Pokud by se vám na této nikdy nekončící cestě hodil pořádný příval inspirace, nových informací a zkušeností ostřílených kolegů s úspěšně odvedenými projekty na kontě, neváhejte se k nám připojit.

Budeme sdílet, co se komu osvědčilo, co zafungovalo v té které konkrétní firmě a co naopak nebyla cesta tím správným směrem. Garantem komunity je Radek Gajdušek.

Udržitelnost

Jaké jiné téma by aktuálně mělo hýbat firmami než právě udržitelnost? Mnoho společností přebírá svůj díl zodpovědnosti za klimatickou změnu ať už z vyššího principu či kvůli legislativě. Vytváří nové role, které se tématem udržitelnosti zabývají. Je to ale mladý obor. Málokdo má opravdu znalosti, zkušenosti a kontakty.

Komunita Udržitelnost nám pomůže sdílet best practices stojících na 12ti Cílech udržitelného rozvoje, měření dopadů na životní prostředí, ukotvování udržitelnosti v organizacích, reportování ESG, vzdělávání nebo třeba vytváření udržitelné strategie v produktovém portfoliu.

Soňa Jonášová, garantka expertní komunity, vás zve, abyste se stali členy.

Konkrétní témata budou ale hodně na nás. Každý může “zvednout ruku” a požádat o radu stejně jako nabídnout tipy a triky, které se jemu/jí osvědčily. Pomocnou ruku najdeme vždy navzájem mezi sebou a také v Institutu cirkulární ekonomiky, který se na dění komunity podílí skrze projekt Cirkulárního Hotspotu.

Chci se stát členem expertní komunity

12 900 Kč

Cena za členství v jedné komunitě na jeden rok. Cena je uvedena bez DPH.

 • Odborný garant expertní komunity

 • 10+ formálních i neformálních setkání v rámci exertní komunity

 • Návštěvy ve firmách

 • Oborový mastermind

 • 500+ multioborových přednášek na platformě Red Button EDU
 • 10+ navazujících akcí na přednášky (diskuse, workshopy, setkání s odborníky etc.)
 • Online archiv veškerého obsahu platformy Red Button EDU

 • Praktické výzvy a materiály pro samostudium
 • Učící cesty

 • Online onboarding do platformy Red Button EDU

Setkávání probíhají v online i offline formě.

Co vám členství v expertní komunitě přinese

Pohled do jiných firem

Prostřednictvím pravidelných setkání přímo ve firmách získáte jejich jedinečný pohled na věc.

Poradenství komunitního experta

Expert každé komunity je zárukou odbornosti. Neváhejte se s ním kdykoliv poradit. 

10+ odborných setkání 

Pravidelně se setkáváme nad konkrétním tématem minimálně jedenkrát za měsíc.

Propojení s ostatními členy komunity 

Zůstáváme v kontaktu i mimo pravidelná setkání, například prostřednictvím skupiny na LinkedInu.

Možnost vybrat téma a uspořádat akci 

Vaši aktivitu velmi vítáme. Ať už chcete obohatit ostatní nebo vás zajímá konkrétní oblast.

Propojení s dalšími experty

Pokud řešíte specifický úkol a potřebujete další specialisty v oboru, víme s kým vás propojit.

Navíc ještě získáte

Doporučený obsah a pracovní materiály

Využijte také veškerý obsah vzdělávací sítě Red Button EDU včetně všech studijních materiálů.

Dalších 10+ workshopů mimo komunitu

Rozšiřujte si obzory a čerpejte inspiraci i v rámci veškerých akcích, které Red Button EDU nabízí. 

Učící cesty 

Potřebujete konkrétní dovednost? Využijte k jejímu dosažení námi připravenou cestu. 

Nakopněte svůj rozvoj v expertní komunitě

Potkáte se s lidmi z těchto firem

Časté otázky

Jak se stanu členem expertní komunity?

Vyberete si téma komunity, ve kterém se chcete rozvíjet.

Zakoupíte si členství. 

Požádáte o vstup do vybrané komunity.

Setkáte se s garantem komunity.

Jste členem komunity a začínáte chodit na setkání a rozvíjíte svůj potenciál

Nové poznatky sdílíte ve své firmě s kolegy a využíváte je k růstu firmy 

Jakou hodnotu mi přináší členství v komunitě?

Hlavní myšlenkou našich komunit je sdílení zkušeností v otevřeném a bezpečném prostředí. Členové komunit se pravidelně setkávají na tematických akcích (online či ve firmách), kde dále vznikají „sdílecí kruhy“, osobnější vztahy ve smyslu mastermindu a osobního mentoringu. Pokud někdo potřebuje pomoc v určitém problému, v rámci komunit má mnoho možností, jak to vyřešit. Stejně tak sdílíme pro inspiraci věci, které se nám daří, dobře fungují. Členové komunit si tak pomáhají navzájem růst.

Jaká jsou pravidla komunity?
 1. Sdílení – příležitost učit se od ostatních vracím zpět sdílením vlastních zkušeností. Mluvím otevřeně a autenticky, opírám se o reálné příklady, které jsem zažil(a).
 2. Spolupráce – vzájemně si pomáháme a společně se posouváme. Nevynalézáme znovu kolo, když se můžeme inspirovat řešením a nejlepšími postupy ostatních.
 3. Ohleduplnost – přihlašuji se a odhlašuji se včas, abych nezabíral(a) místo na akcích ostatním.
Co má na starost expert a komunitní manažer?

Expert – zajišťuje kvalitu komunity a výběr obsahu, stará se o přijímání/zamítání členů, přispívá do komunity vlastním obsahem, je partnerem pro dané téma pro vás nebo vaší firmu na straně EDU.

Komunitní manažer – koordinuje a roztleskává komunitu, stará se o jednotlivé členy komunit, zajišťuje akce po organizační stránce, sbírá zpětnou vazbu na fungování a proběhlé akce.

Jak bude vypadat rozhovor s expertem?

Expert se vám ozve na kontaktní email a domluvíte si schůzku/telefonát, kde se vzájemně představíte, sladíte očekávání od komunity, expert představí fungování komunity a proberete čím komunitu můžete obohatit, na závěr vás expert schválí do komunity a můžete se přihlásit na první akce.

Musím mít expertízu v daném tématu?

Naše komunity jsou koncipovány jako obousměrné sdílení – „beru“ i „dávám“, a tím pádem je expertíza v dané oblasti podmínkou. Neznamená to však, že člověk musí být expertem na danou oblast, ale že má pracovně něco odžito a tím pádem i zkušenosti, které může sdílet s ostatními.

Co musím dělat v komunitě? Jaká aktivita se ode mě očekává?

Očekává se aktivní účast na akcích (sdílení zkušeností, otevřenost, zapnutá kamera při online akcích) a že se zúčastníte alespoň jedné akce za měsíc.

Musím něco organizovat?

Můžete, ale nemusíte. Pokud vy nebo vaše firma máte zajímavé téma, které by stálo za to nasdílet s komunitou, budeme moc rádi, když uspořádáte akci pro ostatní. Formát je jen na vás, stejně tak rozhodnutí, jestli to bude online nebo fyzicky u vás ve firmě či jinde. S expertem proberete téma a s organizací vám pomůže komunitní manažer.

Jaké jsou jiné možnosti mimo návštěvu ve firmách?

Kromě akcích online či ve firmách děláme i neformální setkání členů komunity nad pivem, nebo setkání bez předem stanoveného tématu, kde může každý přinést téma, které aktuálně řeší a vyžádat si radu ostatních (mastermind). Kromě toho máte možnost se napřímo zkontaktovat s jiným členem komunity a dohodnout si one-to-one setkání nebo návštěvu.

Ochutnejte atmosféru našich setkání