Každá velká změna začíná inspirací

Ušetřete si čas hledáním těch nejlepších speakerů a témat, která hýbou světem, a dopřejte si rozvoj pro celou firmu na celý rok.

Brain&Breakfast

Ranní dávka inspirace pro vaše zaměstnance

Snídaně Brain&Breakfast přináší každý měsíc přednášku na aktuální téma v podání silné osobnosti. Nechávají nahlédnout do světa byznysu a podnikání, osobního rozvoje, vědy, technologií i společnosti, ukazují svět z různých perspektiv, propichují bubliny, ve kterých žijeme, a vedou lidi k diskuzi a změně myšlení. 

100 000+

diváků

240+

vysílacích míst

100+

inspirativních hostů

10+

let společných snídaní

Brain&Breakfast na zkoušku


 • 6 kompletně připravených přednášek pro online přenos do
  firmy
 • 6 top hostů se silným příběhem na aktuální téma
 • 6 navazujících diskuzí se speakerem a další hosty z oboru
 • bohatý archiv předešlých snídaní 
 • rozvojový nástroj pro celou firmu bez ohledu na pozici či obor
 • networking na natáčení se speakerem, členy sítě Red Button a lidmi z nejrůznějších firem
 • podporu, abyste z každé přednášky vytěžili maximum

29 000 Kč

Cena je uvedena bez DPH.

Brain&Breakfast na celý rok 


 • 12 přednášek kompletně připravených pro online přenos do
  firmy
 • 12 top hostů se silným příběhem na aktuální téma
 • 12 navazujících diskuzí se speakerem a další hosty z oboru
 • bohatý archiv předešlých snídaní
 • rozvojový nástroj pro celou firmu bez ohledu na pozici či obor
 • networking na natáčení se speakerem, členy sítě Red Button a lidmi z nejrůznějších firem
 • podporu, abyste z každé přednášky vytěžili maximum

49 000 Kč

Cena je uvedena bez DPH.

Snídejte ve firmě Brain&Breakfast a získáte


12 přednášek v hodnotě jedné

Šetřete náklady za cenu jedné živé  přednášky se speakerem u vás ve firmě a získejte jich rovnou 12 na celý rok. Navíc i pro ty, kdo právě pracují remote.


Rozvoj pro celou firmu na jeden klik

Stačí se jen připojit. Program pro vás přichystáme na zlatém podnose, abyste nemuseli nic organizovat, vybírat témata ani hledat ty nejlepší speakery. 


Top speakeři u vás ve firmě i doma

Vybíráme pro vás ty největší osobnosti v daném oboru. A i když je jejich čas drahocený, my je umíme je přivést až k vám do firmy. 

Rozvíjejte a tmelte své lidi napříč firmou 

Snídaně jsou ideálním prostorem k setkání a rozvoji lidí bez ohledu na jejich pozici, obor či hierarchii firmy. Inspirují a propojují pracovníky, kteří by se pracovně nesetkali, a pomáhají hledat nad tématy společnou řeč. Podporují kreativitu,  otevírají bránu pro nové postupy a neotřelá řešení, dmýchají diskuze, mění návyky i přispívají k prima atmosféře u vás ve firmě.

Rozviřte diskuzi o tématech, která hýbou světem 

Díky snídaním získají vaši lidé přehled o trendech, které se na ně valí. Ať už se týkají byznysu, osobního rozvoje, technologií nebo celé společnosti budou vaši lidé o krok napřed, dokáží vést vzájemné diskuze a mnohem dříve začnou dělat konkrétní změny ve svém chování i v pracovních postupech.

Staňte se nositelem změny a partnerem pro byznys

Vzdělávat se už neznamená jít jednou za rok na školení, odložit skripta do zaprášené knihovny a nic nezměnit. Rozvoj je třeba plánovat v souladu s potřebami vašeho podnikání. Snídaně přináší byznysová, osobní i celospolečenská témata, díky kterým lidé rychleji mění své osobní i pracovní návyky. Pomohou vám ve firmě otevírat diskuze o tématech, která jsou ve společnosti aktuální a která dříve či později budete potřebovat řešit. 

Šetřete rozpočet na rozvoj a maximalizujete jeho přínos

Dopřejte si i vy rozvojový program, který si ve firmě oblíbí každý - od majitele, přes manažery po specialisty. Program, díky kterému uvidíte reálné změny návyků a který vám za cenu jedné živé přednášky vybraného speakera ve firmě zajistí 12 top osobností, přednášek a diskuzí. Na jeden klik. 

Firmy, které si zamilovaly snídaně Brain&Breakfast

Brain&breakfast vnímáme jako příležitost nahlédnout pod pokličku fungování zcela jiného oboru podnikání, nechat se inspirovat neotřelými pohledy na svět a získat přehled o nových trendech v oblasti rozvoje businessu i lidí.

Snídaně jsou možnost potkat se s kýmkoli nad tématy, které nás propojují. Bez ohledu na to, do jakého týmu patřím, bez ohledu na hierarchii. Všichni sedíme kolem jednoho stolu a nasáváme atmosféru, občas diskutujeme, pokyvujeme, souzníme, poznáváme se.
Příjemná atmosféra po každé snídani a naše společná diskuze nad tím, jak právě toto téma můžeme využít k rozvoji naší firmy - to je přesně to, co na těchto setkání máme nejvíc rádi.
Naším cílem je pomocí snídaní vzdělávat, inspirovat a propojit pracovníky z různých oblastí, kteří by se pracovně nesetkali. Díky tomu mohou vzejít nové myšlenky, jak změnit nebo vylepšit procesy, produkty či pracovní prostředí.

Jak snídaně fungují

01

Zabookujte zasedačku

Naplánujte zaměstnancům termín snídaně do kalendáře a zajistěte ve firmě místo, ve kterém se můžete sejít a užít si společně promíntání. Pošlete lidem námi připravenou pozvánku s představením hosta a tématem přednášky.

02

Pozvěte své lidi

Nechte své lidi připravit si společné i individuální dotazy, které mohou už v průběhu snídaně pokládat speakerovi elektronicky. Zapojte je do i příprav. Třeba aby na snídani přinesli ostatním něco, co mají rádi.

03

Společně diskutujte 

Po odvysílání snídaně pak třeba u kávy a něčeho dobrého na zub diskutujte s kolegy o tom, co jste se dozvěděli, co vás zaujalo, co můžete využít u vás ve firmě, jaké věci můžete změnit a jaké kroky proto potřebujete podniknout.

04

Sledujte, co se vám podařilo změnit

Ptejte se, jaká témata se lidem líbí a co si z nich odnáší. Po určité době zmapujte, jaké konkrétní poznatky jste ve firmě dokázaly aplikovat, jestli se podařilo změnit chování vašich lidí či zrealizovat projekt.

Ochutnejte nejoblíbenější snídaně

Snídejte s českými i zahraničními osobnostmi ze světa bynysu, vědy, technologií i kultury. 

A desítka dalších.

Chceme se rozvíjet v tématech, která hýbou světem, a společně se setkávat bez ohledu na pozici či obor ve firmě. 

Často se nás ptáte

Pro koho jsou Brain&Breakfast vhodné?

Věříme, že vybíráme témata a speakery, kteřé mají co říci každému z nás. Snídaně proto doporučujeme všem firmám i jednotlivcům jako první krok k seberozvoji a kvalitnímu inspirativnímu obsahu.

Kdo stojí za snídaněmi Brain&Breakfast?

Idea snídaní Brain&Breakfast vznikla na konci roku 2012 ve společnosti 3M. Nastartoval je Jan Mašek, který tam působil jako inovační lídr. Snídaně, které měly původně inspirovat především kolegy ze 3M, se postupně otevřely také veřejnosti a později vyrostly jako samostatný nezávislý projekt pod hlavičkou sítě Red Button.

Co se děje po objednání snídaní?

Pošleme vám potvrzení o přijetí objednávky a zašleme vám fakturu. Pak už vás připojíme do naší platformy a krok po kroku vás nasměrujeme k tomu, abyste s námi mohli co nejdříve začít snídat. Pomůžeme vám nalodit vaše kolegy i s přípravou prvního přenosu u vás ve firmě. 

Proč by se lidé měli vzdělávat nejen v byznys tématech?

Protože tak lidé získají příležitost nahlédnout pod pokličku jiného oboru podnikání, budou mít přehled o nových trendech, podpoří svou kreativitu a budou přístupnější k hledání nových řešení.

Jak zajistím, aby lidi opravdu přišli a rozvíjeli se?

Snídaně výborně fungují jako méně formální příležitost setkat se s kolegy a propojit ty, kdo by se běžně třeba nesetkali. Pozvěte své lidi na dobrou kávu, vyhlaste soutěž, kdo upeče pro ostatní nejlepší bábovku, kdo vymyslí nejoriginálnější dotaz pro speakera či kdo na základě tématu snídaně vymyslí nejlepší inovační projekt, kterým ve firmě zkusíte něco zlepšit. Na snídaně pozvěte i nejvyšší vedení, obchodní partnery nebo lidi ze své komunity. 

Jak mohu podpořit rozdmýchání diskuze?

Připravte si pár prvních témat do diskuze po snídani, které se týkají tématu a mohou pomoci řešit konkrétní situaci u vás ve firmě. Požádejte o pomoc někoho ze svých lidí, např. interní školitele, oblíbeného lídra či zaměstnance, aby vám pomohli s facilitací diskuze. Hledejte co nejvíce konkrétních příležitostí, jak využít téma ve vaší společnosti. Zaznamenávejte si nápady z diskuzí a nechte lidi nápady zkoušet realizovat. Když uvidí změny, budou více ochotni se zapojit i příště. 

Jak zjistím, že přednášky mají dopad?

Díky platformě Red Button EDU uvidíte přesné statistiky, kdo se na snídani díval, která témata u vás byla oblíbená a jaké snídaně se těšily nejvyšší sledovanosti. Z diskuzí si zaznamenávejte dotazy, nápady a jednou za čas některý z nich zkuste ve firmě s lidmi realizovat. Ptejte se na zpětnou vazbu a zjišťujte, jestli lidé změny vidí a jak je vnímají. 

Objednávka Brain&Breakfast

 • Vybrat
 • 12 měsíců za 49000KČ bez DPH
 • 6 měsíců za 29000KČ bez DPH