Naučte se komunikovat s lidmi s odlišným názorem ve třech krocích

V přednášce se naučíte

  • Jak s lidmi komunikovat tak, abyste se nemuseli vyhýbat třaskavým tématům a nedostávali se do zbytečných konfliktů.

  • Jak vést náročné diskuze, abyste nemuseli pálit mosty se svými blízkými.

  • Jak vybruslit z konfliktu s dobrým pocitem.

  • Proč je naše společnost polarizovaná a jak znovu najít společnou řeč.

Od koho se budete učit

Martin Poliačik je průkopník akademické debaty na Slovensku. Kritickému myšlení, teorii argumentace a řečnictví se věnuje od roku 1996. Byl výkonným ředitelem Slovenské debatní asociace, učil na Montessori škole, 10 let byl aktivním slovenským a evropským politikem. V současnosti působí jako zástupce ředitelky kyjevské pobočky organizace GLOBSEC.

Inspirativní přednášky, které pomáhají startovat změny ve firmě

Získejte pro své lidi ve firmě rozvoj, který jim pomůže ustát změny a zvládnout potřebu měnit zaběhlé postupy. Inspirativní přednášky mění mindset lidí, pomáhá rozvířit diskuzi o nových trendech, podporuje kreativitu, výkonnost i efektivitu vašich lidí.

Co jsou inspirativní přednášky Brain&Breakfast

12 přednášek v hodnotě jednoho školení u vás ve firmě

Šetřete náklady za cenu jedné živé přednášky se speakerem u vás ve firmě a získejte jich rovnou 12 na celý rok. Navíc i pro ty, kdo právě pracují remote.

Rozvoj pro celou firmu na jeden klik

Stačí se jen připojit. Odkudkoliv. Klíčová témata,bez kterých se vaši lidé neobejdou, pro vás máme nachystané na zlatém podnose. Vy jen sledujete dopad rozvoje.

Top speakeři u vás ve firmě i doma

Vybíráme pro vás ty největší osobnosti v daném oboru. A i když je jejich čas drahocený, my je umíme je přivést až k vám do firmy. Aktuální trendy, bez kterých se vaše firma nepohne vpřed, dostupné pro všechny zaměstnance.