TRENDY VE VZDĚLÁVÁNÍ

Buďte v obraze a posouvejte s námi firemní vzdělávání 

Proč to děláme?

Firemní vzdělávání je naše vášeň. Věříme, že za úspěšnou firmou stojí lidé, kteří se neustále rozvíjí. Akcelerujeme lidský potenciál ve snaze pomoci v růstu firmám i jednotlivcům.

Ale aby to mělo smysl, musíme se rozvíjet i my. Jinými slovy - i vzdělávači se potřebují vzdělávat. Proto jsme připravili tuto stránku, na které najdete jednak nejnovější trendy ve vzdělávání pro zkušené vzdělávače, kteří chtějí zůstat v obraze, tak i vysvětlení některých základních pojmů pro ty, kteří se vzděláváním teprve začínají.

Pro koho to děláme?

Pro každého, koho téma firemního vzdělávání zajímá. To své si tu najdou zkušení L&D profíci, středně pokročilí, ti, kteří se vzděláváním teprve začínají, i ti, které toto téma zajímá.

Kdo se s vámi dělí o své know-how?

Tým zkušených profesionálů, kteří mají přesah i do dalších oblastí.

Luboš Malý

Lenka Vašková

Pavel Kroupa

Jsem rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového.

Baví mne LIDÉ. Baví mne je navnímat. Pozorovat. Ptát se. Propojovat. Spolu s nimi hledám smysl. Hodnotu. Je samotné. Baví mne pracovat s lidmi a být jim průvodcem na jejich cestě. Baví mne jejich proměny.

Člověk by měl znát od všeho něco a od něčeho všechno. To "něco" je pro mě rozvoj lidí a zlepšování procesů. A to "všechno" - to je všechno ostatní.

Tomáš Tureček

Jako kouč a mentor pomáhám vedení firem zvýšit produktivitu a aktivovat potenciál lidí. Rád pracuji s lídry, kteří chtějí svou firmu nebo tým posunout dále.

Martin Chmelař

Jsem strategický navigátor, letecká podpora týmů. Podobně jako orel létám nad krajinou byznysu a vidím věci z velkého nadhledu. Rád objevuji nové horizonty. Když mě něco zaujme, vrhnu se za tím střemhlav.

Co jsme pro vás připravili

Vydejte se pomocí učící cesty do větší hloubky oblasti L&D a zjistěte, jaké jsou hlavní trendy ve firemním vzdělávání.

Načerpejte základní informace o nejrůznějších L&D nástrojích v 5 - 10 minutových videích. Podívejte se také na zkušenosti našich klientů.

Projděte si archiv webinářů, na kterých jsme diskutovali o trendech ve firemním vzdělávání i dalších tématech.

Inspirujte se, jak vzdělávání dělají v jiných firmách a organizacích.

Zjistěte, co je nového a co se chystá, omrkněte, co se děje v síti.

Chcete se na něco zeptat? Nebo vás zajímá, na co se nejčastěji ptají ostatní?

Podcasty a rozhovory s odborníky z Red Button EDU o vzdělávání

Inovace, propojování, spolupráce a vzdělávání – tři oblasti neoddělitelně spjaty se jménem Honzy Maška, spoluzakladatele sítě Red Button.
Vím, jak zapojovat lidi do složitých projektů - Luboš Malý

Luboš Malý: I lidé, kteří měli chuť se posouvat, jsou po covidu vyčpělí

Měřítka vzdělávání bych posunul od prezenční listiny či dosaženého levelu do prokázaného dopadu. Rozhovor EPALE s Lubošem Malým z Red Button EDU
Luboš Malý, CEO vzdělávací sítě Red Button, přijal pozvání do podcastu EVOLVE! Stories. S Michalem Tomanem si povídali o firemním vzdělávání.

Chcete se pobavit o tom, jak co nejlépe řešit vzdělávání u vás ve firmě? 

Rádi se s vámi osobně sejdeme a probereme všechny možnosti. Dejte nám o sobě vědět.