Vyhrneme si s vámi rukávy

Luboš Malý

Jsem rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel jsem si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO - od výrobní operativy, přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Moc rád si s vámi dám schůzku, kde probereme, jak se pustit do transformace vaší firmy a jak vás jí pomůžeme provést.

Jan Mašek

Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra a naučil se propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Stojím za snídaněmi Brain&Breakfast a vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Domluvme si schůzku, rád vás provedu tím, co v síti Red Button i v EDU děláme a jak vám tím pomůžeme rozvíjet váš byznys a zlepšit inovační mindset.


Sandra Fridrichová

Spojila jsem kontrastní zkušenosti ze světa start-upů i korporátního světa. Extrémní rozlišnosti, které jsem v jednotlivých společnostech vnímala, mi pomohly si uvědomit, jaký vliv má „soft“ stránka leadershipu vliv na „hard“ výsledky. Posledních pět let se věnuji díky tomu věnuju „firemnímu zdraví“. Zkoumám a odhaluji příčiny firemních nemocí a neduhů a jsem oporou i náročným partnerem pro CEOs, manažery i zaměstnance na cestě k zásadním proměnám ve firmách. Mimo to stojím v čele expertní komunity Firemní kultura, provázím programem R(e)Beleader a pracuji s Principless You.

Lenka Vašková

Moje srdce bije v pracovním světě pro lidi. Background L&D srdcaře nezapřu, ať už se jedná o design rozvojových programů, projektů kolem co-development skupin nebo (a asi úplně nejvíc) individuálního rozvoje. Můžeme se společně potkat v programu ReBeLeader, kde mám společně se Sandrou Fridrichovou na starost design programu a zároveň v roli Klíčnice provázím celým půlročním programem lídry firem. Nad to jsem certifikovanou koučkou Principles You, které využívám právě jako součást rozvojových programů nebo pro práci s týmy. A je to fakt boží! :)


Martin Šafařík

Moje dvě srdcové oblasti jsou inovace a firemní kultura. Věřím, že pro dlouhodobě úspěšné firmy, kde lidé rádi zůstávají, jsou důležité čtyři základní ingredience - pevné vztahy vycházející z důvěry, úspěch a smysluplné výsledky, neustálý růst a učení, a prevence fyzického i mentálního zdraví. Baví mě hledat způsoby, jak inovovat firemní prostředí v kontextu těchto čtyř oblastí. Proto jsem parťákem Happiness@Work, co-founder projektu Workshop Box, lektor na MBA programu v European School of Business & Management, zapojuji se do leadership akademií, kulturně transformačních projektů a spolu se Sandrou vedu v EDU expertní komunitu Firemní kultury.

Michal Šrajer

Před lety jsem se stal prvním Chief Happiness Officerem v České republice, a to ve firmě, kterou jsem spoluzaložil. IT firma Inmite následně vyrostla a akvizicí se stala součástí Avastu. Po roční rodinné cestě kolem světa jsem se s parťáky naplno pustil do tématu “štěstí v práci”. Mým cílem je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci. Proto už více než 10 let stojím za mezinárodní konferencí Happiness@Work, řadou otevřených i firemních workshopů a nově organizuji pravidelná rozvojová a neformální setkání pro hodnotové leadery, kteří chtějí mít vylaďěné týmy a hledají cestu, jak svoji firmu připravit na budoucnost.


Dominika Kadeřábková

Mezi lidmi jsem jako ryba ve vodě a když jim můžu pomáhat v jejich profesním rozvoji, jsem vysloveně ve svém živlu. Ráda vymýšlím kreativní způsoby, jak se učit nové věci a především to, jak je začít žít a používat v běžném životě. Nebojím se výzev, mám ráda cestování, dobrou kávu a zkoušení nového, třeba se naučit tančit salsu na Kubě, vařit na Bali nebo třeba přejít Jeseníky či jiné české hory. Jsem koučkou, učím studenty na VŠ, otevřela jsem kurz scketch notingu, v EDU pečuji o naše klienty a L&D heroes a nově stojím v čele L&D komunity.

Soňa Jonášová

Jsem absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. Po zahraničním studiu a stážích v Holandsku a Španělsku jsem založila INCIEN (Institut Cirkulární Ekonomiky), který od roku 2016 funguje též na Slovensku. Od roku 2014 v Česku aktivně propaguji témata cirkularity a udržitelnosti. Stála jsem u zrodu platforem jako Český cirkulární hotspot nebo Změna k lepšímu. Propojuji ty správné lidí v rámci projektů, které považuji za klíčové pro transformaci udržitelnosti ze slov do činů. A stojím v čele udržitelné expertní komunity Red Button EDU.


Radek Gajdušek

Původně jsem vystudoval IT a dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času jsem se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Moc rád prožívám Agilní transformace s lidmi ve firmách a jsem s nimi na jednom „bojišti“, místo abych dával chytré rady a poučky ze zákulisí. Kromě toho stojím za platformou Red Button EDU, kde mám na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a jsem expertem Agilní komunity.

Ján Uriga

Jsem asertivní optimista zaměřený na oblasti change managementu a inovací. Věřím v model bionic organization, kde moderní technologie spolupracují s člověkem na vytvoření řešení zlepšující kvalitu života. Mám tu možnost prakticky denně zužitkovat své PhD studium psychologie v oblasti rozhodovacích procesů lídrů. Vyhledávám příležitosti objevovat nová místa a kultury, které obohacují out of box pohledy. Stojím v čele komunity Inovací.

Abychom vám dokázali zajistit realizaci projektu v plné komplexitě, využíváme síly partnerství

Opíráme se o know-how odborníků ze sítě Red Button

A další skvělé partnery z byznysu i neziskového sektoru