Výkon

Vysílání bude zveřejněno 28. 6. 2021 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Výkon

V předchozích dílech jsme se podívali na “neomezenost” našeho potenciálu, na to, jak si nadefinovat svůj vlastní úspěch, na práci s chybou a kritikou. Je tedy nejvyšší čas do toho pořádně šlápnout a předvést nějaký solidní VÝKON! Zobrazit více…

Však ho po nás neustále někdo chce, v práci, doma, ve sportu a kdo ví, kde ještě. Takže vyhrnout rukávy a zastavit se až za týden! Anebo jet neustále na plný plyn není to nejlepší řešení? A cože je to teda vlastně ten optimální výkon? A jak ho dosahovat?

Proč vysílání sledovat?

  • Protože chcete vědět, jak optimalizovat svou výkonnost ve všech možných sférách a přitom se nesedřít z kůže.  A protože každému se hodí pár rad a kapka inspirace, jak se vyrovnat s neustálým tlakem na výkon, výkon a zase výkon!

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co je to optimální výkon.
  • Značnou úlevu, že jet na plné pecky možná není vždy to nejlepší řešení.
  • Pár rad, jak zacházet se svou energií.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

20 min | 28. 6. 2021 | Pořad: Až ke stropu