Úspěch

24 min | Pořad: Až ke stropu

Moderuje: Pavel Pumprla

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktický workshop, během kterého společně projdeme vypracované výzvy, zadané v rámci tohoto vysílání.

Často kolem sebe slyšíme “já chci být úspěšný”, ale co to vlastně znamená úspěch? Definujeme si ho každý sám pro sebe, nebo nám ho diktuje naše okolí? Jakou roli v tom hraje nastavování cílů? A když už nějaké cíle máme, jsou to vlastně ty pravé?

Proč vysílání sledovat?

  • Málokdo se vydá někam na cestu bez nějakého cíle, kam chce dorazit. Spousta z nás ale tak žije svůj život. Ženeme se za něčím, co ani sami doopravdy nechceme, ale někde jsme zaslechli, že až dosáhnu toho a budu mít ono, tak pak mě budou považovat za úspěšného. V dnešním díle se podíváme na možnost, jak z tohoto kola vystoupit ven.

Co si odnesete?

  • Ukážeme si nový pohled na pojem úspěch a řekneme si, proč by si ho měl každý definovat sám pro sebe.
  • Zjistíme, proč je nastavování cílů důležitou součástí dosahování toho vašeho úspěchu.
  • Podíváme se také na to, že není cíl jako cíl a někdy je potřeba jít trošku do hloubky, abychom přišli na ten “pravý” cíl.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá

Mohlo by vás zajímat