Únor 2021 – Scaling Up

10 min | Pořad: Kniha měsíce

Moderuje: Jan Mašek | Host: Pavel Křepelka

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

KNIHU SI MŮŽETE OBJEDNAT SE SLEVOU 20% ZDE
SLEVOVÝ KÓD JE „SCALEUP20“

„Kniha nabízí konkrétní návody a nástroje, jak úspěšně řídit a rozvíjet firmy. Popisuje, jak systematicky budovat kompetence firmy a překonávat takzvaná „údolí smrti“. Tedy období růstu firmy, kdy její velikost dána obratem tržeb nebo počtem zaměstnanců, vyžaduje zavedení nebo přenastavení procesů a pravidel potřebných pro další rozvoj.“, říká Pavel Křepelka, člen sítě Red Button.

Jak to jen pár firem zvládne…. A proč ostatní ne.

Ve Scaling Up sdílí Harnish a jeho tým praktické nástroje a techniky pro budování firmy schopné dominovat vlastnímu odvětví. Tyto přístupy byly zdokonaleny v průběhu více než tří desetiletí, kdy poskytovaly podporu již desítkám tisíc generálních ředitelů a vedoucích pracovníků a pomáhaly jim zvládat narůstající komplexitu, vyvolávanou rozšiřováním firmy a dramatickými změnami trhů. Tato kniha je napsána tak, aby se všichni-od zaměstnanců v první linii až po vedoucí pracovníky-mohli přizpůsobit a přispívat k rozvoji a růstu firmy.

Cílem této knihy je pomoci vám obrátit to, co vám připadá jako“ kotva, která brzdí“, do vnímání „větru v zádech“ – vytvořit společnost, kde zaměstnanci jsou spokojení a opravdu aktivní ; kde zákazníci vám pomáhají dělat váš marketing a kde každý vydělává odpovídající peníze. K dosažení tohoto cíle se Scaling Up zaměřuje na čtyři hlavní oblasti rozhodování, které musí mít každá společnost správné: lidé, strategie, exekuce a hotovost. Kniha obsahuje řadu nových jednostránkových nástrojů včetně aktualizovaného Jednostránkového strategického plánu a Rockefeller Habits Checklist ™, které více než 40 000 firem po celém světě využilo k svému úspěšnému rozvoji a růstu – od velikosti jednotek milionů až po miliardy dolarů.

Kdo je Pavel Křepelka?

Pavel Křepelka strávil více jak 20 let na manažerských pozicích ve středně velkých společnostech. Má bohaté zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností při zachování nonstop provozu a řešení krizových situací spojených s růstem a rozvojem SME firem. V současné době je akreditovaným koučem, mentorem a partnerem výkonných manažerů středně velkých společností v rámci České, Slovenské a Polské republiky. Má za sebou více jak 4000 hodin mentoringové a koučovací práce s klienty, zkušenosti se vzděláváním koučů, prochází pravidelnými supervizemi v systemickém koučování a investuje minimálně 100 hodin ročně do dalšího vzdělávání.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá