Umění žít

92 min | Pořad: Brain&Breakfast

Moderuje: Jan Mašek | Host: Pavel Moric

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktická diskuse, během které se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše vypracované výzvy.

Brain&Breakfast s Pavlem Moricem je kreativní a plná živé inspirace, aha momentů, humoru a pozitivního probouzení k větší touze žít autenticky svůj život. Pavel vám dá impulz k zamyšlení se vidět věci jinak.

Přijďte se nechat inspirovat a odcházejte naplnění pozitivními změnami.

Snídaňové jednohubky:

  • Náš potenciál a naše motivace.
  • Autenticita.
  • Naše osobní síla a vztahy.

Kdo je Pavel Moric?

Pavel Moric pomáhá lidem zprostředkovat nové a hlubší vhledy do životních situací, které jim umožní více pochopit, jak věci fungují a lépe se zorientovat v sobě i ve vnějším světě. Pavel byl 7 x mistr ČR v karate a trenér mistrů ČR v karate. Je zakladatel a majitel klubu Karate Vision, organizátor zahraničních seminářů Thajsko/Kréta, spolutvůrce projektu “Studenti umí podnikat”. Byl oceněn jako nejlepší řečník na Job Acadamy 2014. Má za sebou více jak 100 000 odškolených a odtrénovaných lidí. Pavel je také aktivní speaker pro klub “Cesty úspěšných”., tvůrce projektu: “Cesta vnitřního vítězství” a organizátor workshopů: Karate pro Duši atd…

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá