Udělejte ze stakeholderů skutečné spojence

27 min | Pořad: ProjecTor

Moderuje: Martin Hák | Host: Lenka Pincot

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktická diskuse, během které se můžete doptat na věci, které zazněl ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše vypracované výzvy.

Každý projekt má celou řadu stakeholderů. Někdy až moc. Snažit se vyhovět všem jejich požadavkům zní často jako nemožná mise hned od počátku. Ale přesto se s takovou situací musí umět Projektový Manažer elegantně vypořádat, protože hodnocení úspěchu projektu často leží v rukou právě těch lidí a skupin, které stakeholdeři reprezentují. 

Na druhou stranu, neměli by se i stakeholdeři naučit dívat se na situaci očima projektového manažera? V čem tkví tajemství vzájemné spolupráce?

Lenka Pincot vám poradí jak to udělat, aby vaši stakeholdeři byli spokojeni a navíc pracovali společně pro úspěch vašeho projektu.

Proč vysílání sledovat?

Ať projekt dopadne jakkoliv, nakonec to jsou stakeholdeři, kteří rozhodnou svou zpětnou vazbou nebo chováním, jestli to byl nebo nebyl úspěch a jestli chtějí s projektovým manažerem pokračovat ve spolupráci. Stakeholdery má každé lidské počínání a pracovní aktivity, nejen projekt, takže díl bude prospěšný pro všechny, kteří chtějí být úspěšní v očích ostatních stejně jako ve svých.

Co si odnesete?

  1. Porozumění důležitosti stakeholder managementu a jeho úskalí.
  2. Techniky, které pomohou zvládnout tuto oblast (project) managementu.
  3. Tipy a triky, jak začít dobře, aby to šlo snáze, a jak vybruslit z krize.

Kdo je Lenka Pincot?

Lenka Pincot se věnuje organizačním transformacím a řízením komplexních změn. V rámci své kariéry působila v řadě odvětví, v českém i mezinárodním prostředí. 

Jako absolventka matematicko-fyzikální fakulty využívá své znalosti z oblasti informačních technologií a zkušenosti z businessu k tomu, aby pomáhala propojovat strategie společností s využíváním technologií a digitalizace. 

Lenka působí v české komoře Institutu Projektového Řízení jako viceprezidentka pro programy a má zkušenosti s projektovým řízením i agilním produktovým vývojem.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá