Vesmír pod našima nohama

Půda je naprosto zásadní „orgán“ planety jak pro fungování života, tak pro zachytávání a ukládání uhlíku. Když se řekne „půda“, mnozí si možná představí neživou hmotu, ale půda je ve skutečnosti bohatý ekosystém a sama o sobě živý organismus, díky kterému může existovat vše, co v ní žije a roste.

Můžeme na ni nahlížet také jako na důležitý přírodní cyklus, který propojuje organismy s živinami a energií.

Ladislav Miko je přírodovědec a odborník v oblasti ochrany životního prostředí. Zařadil se mezi nejvýše postavené Čechy v administrativě Evropské unie. V letech 2011 až 2017 působil jako zástupce ředitele Generálního ředitelství pro zdraví a ochranu spotřebitele. V roce 2018 byl jmenován vedoucím Zastoupení Evropské komise na Slovensku.

Živý přenos přednášky začíná 18. 4. 2024 v 8:30.

Rezervujte si místo na živém vysílání v Magenta Experience Center, Praha nebo nás sledujte s platnou licencí Red Button EDU.

Sledujte přednášky ve firmě a dopřejte svým lidem prostor pro rozvoj.

Pořiďte svým lidem 12 inspirativních přednášek na celý rok.

Každý měsíc pro vás přichystáme jednu přednášku a diskusi na zlatém podnose. Nemusíte řešit organizačně koncepci, vybírat témata ani domlouvat ty nejlepší přednášející. Vaši lidé vše sledují online u vás ve firmě a vy šetříte čas a dosahujete snáze svých cílů.

Co jsou inspirativní snídaně Brain&Breakfast

  • Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije.
  • Jsou inspirativním prostorem, ve kterém se lidé setkávají a rozvíjí diskuzí nad tématy z nejrůznějších oblastí.
  • Po celé České a Slovenské republice je stovka vysílacích míst, kde mají návštěvníci možnost Brain&Breakfast sledovat živě.
  • Přednášky můžete každý měsíc vysílat i do své firmy