Nebuďte na L&D sami!

Přidejte se k nám a nové L&D komunitě expertů

Už na to nejste sami. Už nemusíte hledat parťáky, kteří jsou na stejné lodi a kteří vám rozumí. S každou další schůzkou s vámi, vzdělavači, L&D specialisty, HR manažery i teamleadery, jsme si potvrdili, jak náročné je být na firemní vzdělávání sám – široký záběr, nekonečně možností, hromady obsahu, desítky programů, dodavatelů a k tomu zapeklitá firemní politika, omezené rozpočty, kopec jiné dennodenní agendy a často chybějící systém či koncepce. Natož pak čas a prostor na vlastní hledání inspirace, příležitostí, kde se bezpečně podělit o své starosti, a místo, kde můžete slyšet, že je na tom někdo někde podobně nebo slyšet upřímnou radu, jak překážku, kterou právě řešíte, překonali jinde.

Spustili jsme novou L&D komunitu

Společně s vámi jsme tento týden spustili naši novou L&D komunitu. Ta se pod taktovkou naší Dominiky Kadeřábkové stane už šestou partou expertů, kteří rostou pod vlajkou Red Button EDU. A laťku jsme už od prvního setkání nasadili hodně vysoko. Kromě dat, která potvzují důležitost vzdělávání v současném světě, zajímavého povídání s Veronikou Houskovou, která se s neskutečnou pokorou a skromností podělila o své bohaté a dlouholeté vzdělavačské zkušenosti z oborů jako IT-telco nebo finančního sektoru, jsme společně také nahlédli na to, jak se rozvoj lidí ve firmách proměnil v čase.

A co nás čeká dál?
A nakoukli jsme, co nás na setkání téhle party čeká v budoucnu - nejen to, jaké nástroje využívat, jaká témata naši lidé potřebují nasát, jak přesvědčit boardy, ale také to, jak veškeré aktivity poskládat tak, aby měly skutečný a viditelný dopad. Moc děkujeme všem, kdo jste přijali naše pozvání a těšíme se na vás všechny, kdo se k nám teprve přidáte. 🤝

Nebuďte na L&D sami a přidejte se k nám 

Staňte se členem L&D expertní komunity