Hledat cesty a nevzdat se - Brain&Breakfast

Kamil Demuth dříve pracoval jako manažer v Heureka.cz a CZC.cz. Touha pracovat na věcech, které mají hlubší smysl, ho přivedla k založení online farmářského tržiště Scuk.cz, který propojuje lokální výrobce a farmáře s nadšenci do lokálních potravin. E-commerce, startupy, marketing, lean přístup, zdravá firemní kultura a inovace jsou témata, která Kamila na podnikání hodně baví.

Na červencové snídani nám prozradí příběh své firmy Scuk a povypráví o tom, jaké trendy bublají trhem nápojů a potravin, proč bychom se měli starat o to, co a od koho jíme, nebo třeba, proč nás inflace vrátila o deset let zpět do dob slev a letáků.

Živý přenos přednášky začíná 18. 7. 2024 v 8:30.

Rezervujte si místo na živém vysílání v Magenta Experience Center, Praha nebo nás sledujte s platnou licencí Red Button EDU.

Sledujte přednášky ve firmě a dopřejte svým lidem prostor pro rozvoj.

Pořiďte svým lidem 12 inspirativních přednášek na celý rok.

Každý měsíc pro vás přichystáme jednu přednášku a diskusi na zlatém podnose. Nemusíte řešit organizačně koncepci, vybírat témata ani domlouvat ty nejlepší přednášející. Vaši lidé vše sledují online u vás ve firmě a vy šetříte čas a dosahujete snáze svých cílů.

Co jsou inspirativní snídaně Brain&Breakfast

  • Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije.
  • Jsou inspirativním prostorem, ve kterém se lidé setkávají a rozvíjí diskuzí nad tématy z nejrůznějších oblastí.
  • Po celé České a Slovenské republice je stovka vysílacích míst, kde mají návštěvníci možnost Brain&Breakfast sledovat živě.
  • Přednášky můžete každý měsíc vysílat i do své firmy