Digitalizace i pro zaryté odpůrce

Z dat je patrné, že digitalizaci je prioritou pro 87 % těch, kdo stojí ve vedení firem. A s příchodem AI nástrojů je doslova nezbytné, aby co největší část každé organizace uměla digitálně myslet a využívat aktuální technologie "jako když bičem mrská".

Patří téma digitalizace i mezi priority vaší firmy? Chcete, aby i vaši zaměstnanci, ať už nadšenci nebo ti, kdo strkají hlavu do písku, měli digitalizaci v malíku?

Přijďte na setkání Digitální zdatnost zaměstnanců 20. 6. 2024 od 16 hodin.

Co se dozvíte

  • jak pojmout rozvoj digitálních dovedností napříč firmou systematicky

  • jak sestavit rozvojové menu pro ambasadory i zaryté odpůrce

  • jak budovat interní síť digitálních ambasadorů (expertů) ve firmě

  • jak zafungoval rozjezd simulačního dotazníku DIGI MINIMUM v Generali

  • zkušenosti co funguje a co se naopak neosvědčilo při rozšiřování znalostí kolem Office 365 a dalších nástrojů

  • jaké aktivity naplánovat už do Q3/Q4 2024 a jak si připravit rozpočet na 2025

Speciálním hostem bude Vanda Binderová, Senior specialistka vzdělávání a rozvoje ve společnosti Generali, která má nastorost rozvoj digitálních dovedností, a podělí se s námi o cenné zkušenosti z digitálního projektu, na kterém jsme se podíleli.

Digitalizujete svou firmu a potřebujete dostat digitalizaci do DNA všech vašich zaměstnanců?

Rádi vám s tím pomůžeme.