Týmové, ale i osobní ohlédnutí (retrospektiva)

Vysílání bude zveřejněno 11. 7. 2022 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Inspire.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Ukážeme si praktické techniky a metody, jak na týmové, ale i osobní ohlédnutí - retrospektivu. Pravidelné hledání vylepšení sebe, ale i fungování týmu je základní aspekt růstového nastavení mysli a stejně tak základní stavební kámen agilního (štíhlého) způsobu myšlení. Pojďme si ukázat, jak na to. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Blíží se konec roku, kdy se spousta lidí ohlíží za časem uplynulým a dívá se do budoucnosti na následující rok. Nasdílíme vám konkrétní nástroje, které by se vám při tom mohly hodit.

Co si odnesete?

  • Nástroje pro týmovou retrospektivu
  • Nástroje pro osobní ohlédnutí
  • Nástroje pro udržení motivace pracovat na svých předsevzetích

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, forma kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

13 min | 11. 7. 2022 | Pořad: Business ToolBox

Mohlo by vás zajímat