Systematický přístup

9 min | Pořad: Scale Up

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Proč je důležité růst. I když platí, že žádný strom neroste do nebe, tak přesto je v podnikání důležité neustále růst a rozvíjet se. Protože jak firma roste, dostává se do různých fází, ve kterých je potřeba začít dělat některé věci jinak. Pokud se tak nestane, tak obvykle, v tom lepším případě, firma začíná stagnovat, v tom horším i upadat. Proto je důležité neustále růst a nejde o to růst jen v číslech, ale také v kvalitě, angažovanosti lidí, vzdělávání a hlavně je třeba neustále rozvíjet sám sebe, jako lídra firmy.

Pokud chcete dlouhodobě růst a zvládat bariéry, které jsou s tímto růstem spojeny, musíte se naučit perfektně zvládat čtyři klíčové disciplíny:

  1. Vytvářet srozumitelnou a hlavně uvěřitelnou strategii.
  2. Budovat a rozvíjet tým angažovaných lidí.
  3. Perfektně zvládat exekuci vašich plánů a cílů.
  4. Řídit vaše cashflow tak, aby vás ve vašem růstu podporovalo a nikoliv brzdilo.

Ve všech bodech vám pomůže systematický přístup Scale Up. Zjistěte jak!

[vysilani]

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá