Strategie – Cesta k cíli

26 min | Pořad: Scale Up

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Strategie je slovo, které ve firmách slýcháme velmi často. Často si pod tímto slovem lidé představují pokaždé něco jiného. Strategie je cesta – cesta k dosažení cíle a správná strategie by tak měla obsahovat odpovědi typu – Po jaké cestě půjdeme, kdy vyrazíme a kdy dorazíme, co dělat budeme a také co dělat nebudeme a půjdeme “nalehko” nebo jinak připraveni? a tak podobně.

V businessu má strategie mnoho atributů, na které je třeba se zaměřit a v tomto díle se pokusíme podívat na některé z nich a jak je formulovat, aby vaše strategie byla opravdu účinná. 

Proč vysílání sledovat?

Mění se vám váš trh pod rukama? Zjišťujete, že vaši zákazníci se chovají jinak než dříve? Nedaří se vám dostatečně růst a vývoj vašich tržeb je nevýrazný. Zdá se vám, že vám vaše konkurence utíká? Nebo nevíte co dělat dříve? Pokud si na tyto otázky odpovíte ano, měli byste na vaší strategii začít pracovat. 

Co si odnesete?

  1. Co je to vlastně  “Strategie”?
  2. Jak nastavit strategické přemýšlení ve vaší firmě?
  3. Jak postavit strategii srozumitelně a hlavně uvěřitelně pro váš tým?

Kdo je Lukáš Kružberský?

Lukáš Kružberský prošel firmami jako je T-Mobile, Vodafone, Zoot, Eta, ale hlavně je jedním z partnerů společnosti RedMedia, kterou založili v roce 2011 s jednoduchou misí „Změnit mediální business, daty a přístupem ke klientům“. Během čtyř let tak vybudovali největší digitální agenturu v ČR s obratem přes 300 mil. Kč. Tuto agenturu v roce 2017 spojili s českou pobočkou reklamního gigantu Publicis Groupe. Od roku 1989 se jednalo o největší reklamní akvizici v ČR.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá