Skupinová prioritizace

17 min | Pořad: Business ToolBox

Moderuje: Dalibor Pulkert

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Jednoduché nástroje, jak na priority ve skupině. Možná znáte ten pocit, že toho máte ve firmě hodně a všechno chce vaši pozornost a čas. Důležité je se rozhodnout, co nedělat. Tak pojďme na to. 

Proč vysílání sledovat?

Možnost ovlivnit výsledek rozhodování je velmi důležitá pro angažovanost (dnes hezky česky engagement) v týmu. Nepodceňujme zatažení vašeho týmu do důležitých strategických témat. Ale i do všednějších věcí jako např.: jaké židle nebo kávu si ve firmě pořídíme.

Co si odnesete?

Konkrétní praktické techniky, jak na prioritizaci ve skupině, které můžete ihned další den vyzkoušet ve vaší firmě.

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, forma kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá