Skupinová prioritizace

Vysílání bude zveřejněno 4. 7. 2022 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Inspire.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Skupinová prioritizace

Ukážeme si jednoduché techniky, jak pracovat s prioritami ve skupině. Možná znáte ten pocit, že toho máte ve firmě hodně a všechno chce vaši pozornost a čas. Důležité je se rozhodnout, co nedělat. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Možnost ovlivnit výsledek rozhodování je velmi důležité pro angažovanost (dnes hezky česky engagement) v týmu. Nepodceňujme vtažení vašeho týmu do důležitých strategických témat. Ale i do všednějších věcí jako např.: jaké židle nebo kávu si ve firmě pořídíme.

Co si odnesete?

Konkrétní praktické techniky, jak na prioritizaci ve skupině, které můžete ihned další den vyzkoušet ve vaší firmě.

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím je více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, forma kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT, byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

17 min | 4. 7. 2022 | Pořad: Business ToolBox

Mohlo by vás zajímat