Půjde rychlá móda dělat udržitelně?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Jaké cesty mohou vést k tomu, aby se produkce módního odvětví zpomalila a stala se více cirkulární a skutečně udržitelnou? A jak my zákazníci můžeme svým nákupem takové produkty podpořit? Zobrazit více…

Přinášíme vám exkluzivní záznam z akce, jejímž mottem bylo „O cirkularitě a udržitelnosti s lehkostí“. Pozvali jsme na ni odborníky, experty z byznysu i neziskové sféry. Naší snahou bylo nad otázkami udržitelnosti vést konkrétní, odlehčenou a přesto praktickou a zábavnou diskuzi.

Mezi hosty uvidíte a uslyšíte propagátorku slow fashion Kamilu Vodochodskou, Slavomíru Barnovou, která stojí v čele komunikace značky H&M v České a Slovenské republice, Lucii Poubovou & Kristýnu Holubovou ze SWAP Prague, které učí Česko vyměňovat nepotřebné kousky textilu a v hlavách se jim rodí myšlenka prvního skutečně udržitelného obchoďáku. Diskuzi vedla a odborný vhled do novinek v textilním průmyslu z pohledu cirkulární ekonomiky poskytla Soňa Klepek Jonášová, ředitelka INCIEN.

50 min | 1. 6. 2022 | Pořad: CircuS

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma