Proč projekt?

V prvním díle pořadu ProjecTor se zeptá Martin Hák svého hosta, jaké aktivity bychom měli považovat za projekty a jaká jsou jejich specifika. Společně se podíváme na projekty z pohledu investora a podíváme se také, kde dochází k nejčastějším chybám a nenaplněným očekáváním.

Proč vysílání sledovat?

Od odborníků z praxe načerpáte inspiraci, jak mohou investoři a sponzoři pomoci svým projektům k úspěchu a dosažení zisku.

Co si odnesete?

 1. Jak diferencovat náš přístup k projektům od přístupu k rutinním aktivitám.
 2. Co by měli investoři zvážit, než se rozhodnou pustit se do projektu. 
 3. Jak nastavit spolupráci mezi investorem a projektovým manažerem, aby DNA vašeho projektu měla zakódován úspěch a doručení požadovaného zisku.

Moderuje: Martin Hák

Host: Roman Slivka

Pořad: ProjecTor

30 min

Vysílání začína 03. 12. 2020 v 9:00.
Pro sledování se prosím registrujte.
Registrace je zdarma.

Kdo je Roman Slivka?

Roman Slivka proplouvá mořem projektů již více než třicet let a stále ho to baví. Stejně jako se stále rád vrací na moře, v žilách mu zkrátka koluje mořská projektová krev. Rád se dělí o poznatky, zkušenosti a chyby, které při „plavbách“ udělal.

„Řídit projekt a nebo být kapitánem na jachtě je hodně podobné. Spoustu rutiny, dřiny a zodpovědnosti. Loď nemá brzdu, neumí zastavit na místě. Pokud nemáte jasno kam plujete věřte, že dříve či později najedete na mělčinu. Pokud zapomenete sledovat počasí, brzy budete klepat zimnici a budete mokří až na kost. Přestanete sledovat, jak se cítí posádka a čeká vás vzpoura. Být kapitánem projektu či na jachtě je zodpovědnost, především za ty, kteří plují s vámi.“, nabízí svůj pohled na projekty Roman Slivka.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Proč projekt?

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #6318
   Radek Gajdušek
   Správce

   Jak jsou úspěšné vašeho projekty? Daří se vám nastavit spolupráci mezi investorem a projektovým manažerem?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.