Práce na dálku

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Mnozí z nás se na začátku karantény ocitli v situaci, kdy se musíme začít učit pracovat z domova. Vše se odehrálo rychle a bez přípravy. Zatímco pro některé je Home Office běžný, jiní si práci z domova nikdy dříve nevyzkoušeli. Zobrazit více…

Ale práce domova jeden den v týdnu či měsíci se od situace, kdy pracujete jen z domova zásadně liší. Tento díl vám pomůže zprienotvat se v tom, jaké máte možnosti a způsoby si práci zjednodušit, zvyknout si na ní a ještě zvládnout vše efektivně. Naše pozvání přijali dva matadoři práce na dálku.

Co se dozvíte?

  • Jak mít vše hotovo i při práci doma
  • Jak si z technologie udělat pomocníka při práci z domova
  • Na co nezapomenout při práci na dálku

Hosté

Petr Mára

Známý český bloger. Byl prvním, kdo u nás popragoval a „hrál“ si s produkty Apple. Od dětství jej provází zájem o vzdělání, technologie a budoucnost. Jeho tématy jsou propojení efektivity, produktivity a technologií. Přesně na tato témata pokrývá ve svých školeních – nejčastěji pod hlavičkou metody GTD (jak mít vše hotovo).

Na svých stránkách o sobě říká: „Na své práci si ohromně cením příležitostí k setkání s lidmi z různých oborů a také se neustále učit novým věcem.

Filip Dřímalka

Miluje práci s informacemi, novinkami, technologiemi a jejich propojování s byznysem. Po studiích vystřídal několik zaměstnání než se naplno začal věnovat podnikání v inovacích, a to zejména v těch digitálních.

Konzultuje a školí témata týkající se digitálních projektů a digitální transformace firem. Vede menší agenturu EF1 a vzdělávací projekt Digiskills.cz, v rámci kterého nabízí vzdělávání digitálních dovedností.

96 min | 24. 3. 2020 | Pořad: Koronavirový speciál

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Mohlo by vás zajímat