Práce na dálku

Mnozí z nás se na začátku karantény ocitli v situaci, kdy se musíme začít učit pracovat z domova. Vše se odehrálo rychle a bez přípravy. Zatímco pro některé je Home Office běžný, jiní si práci z domova nikdy dříve nevyzkoušeli. Ale práce domova jeden den v týdnu či měsíci se od situace, kdy pracujete jen z domova zásadně liší. Tento díl vám pomůže zofrienotvat se v tom, jaké máte možnosti a zprůsoby si práci zjednodušit, zvyknout si na ní a ještě zvládnout vše efektivně. Naše pozvání přijali dva matadoři práce na dálku.

Co se dozvíte?

  • Jak mít vše hotovo i při práci doma
  • Jak si z technologie udělat pomocníka při práci z domova
  • Na co nezapomenout při práci na dálku

Moderuje: Jan Mašek

Host: Filip Dřímalka, Petr Mára

96 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Hosté

Petr Mára

Známý český bloger. Byl prvním, kdo u nás popragoval a „hrál“ si s produkty Apple. Od dětství jej provází zájem o vzdělání, technologie a budoucnost. Jeho tématy jsou propojení efektivity, produktivity a technologií. Přesně na tato témata pokrývá ve svých školeních – nejčastěji pod hlavičkou metody GTD (jak mít vše hotovo).

Na svých stránkách o sobě říká: „Na své práci si ohromně cením příležitostí k setkání s lidmi z různých oborů a také se neustále učit novým věcem.

Filip Dřímalka

Miluje práci s informacemi, novinkami, technologiemi a jejich propojování s byznysem. Po studiích vystřídal několik zaměstnání než se naplno začal věnovat podnikání v inovacích, a to zejména v těch digitálních.

Konzultuje a školí témata týkající se digitálních projektů a digitální transformace firem. Vede menší agenturu EF1 a vzdělávací projekt Digiskills.cz, v rámci kterého nabízí vzdělávání digitálních dovedností.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Práce na dálku

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.