Všechny pořady na jednom místě

#GeneraceZ

Pavlína vás provede třinácti nejzásadnějšími trendy, které Generaci Z definují a na praktických příkladech ukáže, jak s tím pracují značky ve světě i v Česku. Moderuje Pavlína Louženská.

Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji? Je pro vás vhodná? Co vás čeká na cestě agilní transformace? Potřebujete odpovědi na pokročilejší otázky, protože si již procházíte agilní transformací? Moderuje .

Firemní kultura, Firmy a způsoby práce, Leadership

01. 12. 2020 v 17:30 | 86 min

Petr Palas, Tomáš Vránek a Roman Šmiřák:

Agilní kultura a leadership

Firemní kultura, Firmy a způsoby práce, Leadership

21. 9. 2020 v 18:00 | 93 min

Tomáš Salomon, Jan Juchelka, Martin Palička a Roman Šmiřák:

Existuje opravdu agilní firma?

Biohacking for Life

Chceme ukázat, jak můžeme v moderní době využít to nejlepší, co nabízí trojkombinace akumulované lidské zkušenosti (tradiční moudrost našich předků), moderní vědy a studií s prožitou osobní zkušeností jednotlivce. Moderuje Libor Mattuš a Petr Fridrich.

Brain&Breakfast

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Moderuje Jan Mašek.

Inovace, Věda a technologie

17. 12. 2020 v 8:30 | 90 min

Svatava Poulson, Karin Pospíšilová, Čestmír Horký a Jan Mašek:

Důvěřuj, ale prověřuj

Inovace, Věda a technologie

22. 10. 2020 v 8:30 | 92 min

Sara Polak a Jan Mašek:

AI – parní stroj 21. století

Business ToolBox

Proč v byznysu pořád dokola vymýšlíme kolo? Pojďme si ukázat prakticky nástroje, které můžete rovnou vzít a použít. Moderuje Dalibor Pulkert.

Futurescope

How to accelerate our journeys into the future? Futurescope is your tool for examining the future emerging through technological innovations and what it means for your job, your company and yourself. Moderuje Luboš Malý a Martin Holečko.

InspiRácio

Sledujte živě InspiRácio Petra Beneše, který vás se svými hosty pohoupá na houpačce mezi minulostí a budoucností. Sveze vás na kolotoči digitálních změn ovlivňujících stále víc a víc svět byznysu i náš každodenní život. Moderuje Petr Beneš.

Digitalizace, Leadership, Osobní rozvoj

02. 12. 2020 v 9:00 | 61 min

Bohuslav Dohnal, Ladislav Lála a Petr Beneš:

Cloud x InHouse?

Jádro pudla...

Tomáš Hruda vám systémový přístup ukáže v praxi, na konkrétních tématech jako je vzdělávání či týmová motivace. Moderuje Tomáš Hruda.

Kniha měsíce

V síti Red Button vybírá a doporučuje každý měsíc jeden z členů knihu, o které si myslí že je zásadní. Jde nám zkrátka o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem. Moderuje Jan Mašek.

Osobní rozvoj, Udržitelnost

20. 12. 2020 v 10:00 | 10 min

Jan Mašek:

Leden 2021

Osobní rozvoj, Udržitelnost

20. 11. 2020 v 10:00 | 9 min

Markéta Pěchoučková a Jan Mašek:

Prosinec 2020 – Radical Help

Osobní rozvoj, Udržitelnost

20. 10. 2020 v 18:00 | 8 min

Jiří Sekera a Jan Mašek:

Listopad 2020 – Slepé skvrny

Koronavirový speciál

Rozhovory s hosty, jejichž slova uklidňovala v rozbouřených chvílích a nabízela cenné rady. Moderuje Jan Mašek, Michal Poppe a Petr Skondrojanis.

Leadership

28. 5. 2020 v 9:00 | 95 min

Radvan Bahbouh a Jan Mašek:

Debriefing s Radvanem Bahbouhem

Inovace, Věda a technologie

26. 5. 2020 v 9:00 | 95 min

Jiří Kůs, Lenka Mynářová a Jan Mašek:

Česko je nano

Mí učitelé

Jan Mašek bude ukazovat moudrost a praktické zkušenosti svých učitelů. Bude se pravidelně potkávat s Jánem Košturiakem, Radvanem Bahbouhem a Lubošem Malým, se kterými bude diskutovat témata vždy od filosofické roviny až do konkrétních detailů. Od "proč" přes "co" k "jak". Moderuje Jan Mašek.

Na cestě

Poznejte a inspirujte se příběhy osobností, se kterými se Petr Skondrojanis vydává po stopách jejich vlastní cesty.  Moderuje Petr Skondrojanis.

Pohled dovnitř

Pojďte si užít pohled dovnitř. Se zajímavými lídry skvělých firem a týmů půjdeme pěkně do hloubky. Nahlédněte jim do hlav a podívejte se proč a jak své firmy stavějí. Řeč bude o smyslu, hodnotách i lidech samotných. Moderuje Michal Šrajer.

Použij Sílu!

Inspirujte se k hledání svých silných stránek spolu s hosty, kteří se rozhodli pozitivně ovlivňovat okolí a peníze berou jen jako palivo k naplňování vyšších cílů. Moderuje Miky Škoda.

ProjecTor

Připravujete nový produkt pro svou firmu, chystáte se postavit školu v Africe nebo reformovat zastaralé procesy v korporaci? Máte myšlenku, kterou chcete přeměnit v realitu? Tak to vás čeká projekt. My vám ho pomůžeme demystifikovat, pochopit a nastavit tak, aby vaše projekty doručovaly vytčené cíle a generovaly zisk.  Moderuje Martin Hák.

Diskuse

Firmy a způsoby práce

10. 12. 2020 v 17:00 | 60 min

Roman Slivka a Martin Hák:

Proč projekt? – diskuse

Firmy a způsoby práce

03. 12. 2020 v 9:00 | 32 min

Roman Slivka a Martin Hák:

Proč projekt?

Scale Up

Roman Stupka a Pavel Křepelka vám ukáží kouzlo firemního růstu podle metodiky Scaling Up, která je pro všechny, kdo mají potřebu zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed. Moderuje Pavel Křepelka a Roman Stupka.