Všech 23 pořadů na jednom místě


#GeneraceZ

Design a marketing | Inovace

#GeneraceZ

Pořad vás provede třinácti nejzásadnějšími trendy, které Generaci Z definují, pomůže vám ji pochopit a na praktických příkladech ukáže, jak s tím pracují značky ve světě i v Česku. Moderuje Pavlína Louženská.

Agile Talks

Firemní kultura | Firmy a způsoby práce

Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji a je pro vás vůbec vhodná? Co vás čeká na cestě agilní transformace? Pořad vám přinese odpovědi na tyto (pokročilejší) otázky. Moderuje Roman Šmiřák.

Až ke stropu

Leadership | Osobní rozvoj

Až ke stropu

V pořadu Až ke stropu se prostřednictvím příběhů ze světa sportu podíváme vždy na jeden jednoduchý pojem, jako je úspěch, chyba nebo potenciál a pokusíme se na něj podívat novým úhlem pohledu. Moderuje Pavel Pumprla.

Biohacking for Life

Osobní rozvoj | Udržitelnost

Biohacking for Life

Chceme ukázat, jak můžeme v moderní době využít to nejlepší, co nabízí trojkombinace akumulované lidské zkušenosti (tradiční moudrost našich předků), moderní vědy a studií s prožitou osobní zkušeností jednotlivce. Moderuje Libor Mattuš a Petr Fridrich.

Brain&Breakfast

Firmy a způsoby práce | Osobní rozvoj

Brain&Breakfast

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Moderuje Jan Mašek.

Business ToolBox

Leadership | Osobní rozvoj

Business ToolBox

Proč v byznysu pořád dokola vymýšlíme kolo? Pojďme si ukázat prakticky nástroje, které můžete rovnou vzít a použít. Moderuje Dalibor Pulkert.

Čtení se mění

Osobní rozvoj

Čtení se mění

Přinášíme 2x do měsíce možnost "přečíst si" v podobě audiozáznamu abstrakty zajímavých knih z různých oblastí.  Moderuje Petra Janková.

Deus ex machina

Digitalizace | Věda a technologie

Show is in english Deus ex machina

Artificial intelligence. Digitalisation. Machine learning. Groan. So many buzzwords, so much disinformation, so much fake PR. Let's demystify them. Moderuje Sara Polak.

Futurescope

Inovace | Věda a technologie

Show is in english Futurescope

How to accelerate our journeys into the future? Futurescope is your tool for examining the future emerging through technological innovations and what it means for your job, your company and yourself. Moderuje Luboš Malý a Martin Holečko.

InspiRácio

Digitalizace | Leadership

InspiRácio

InspiRácio vás pohoupá na houpačce mezi minulostí a budoucností. Sveze vás na kolotoči digitálních změn ovlivňujících stále víc a víc svět byznysu i náš každodenní život. Moderuje Petr Beneš.

Jádro pudla...

Inovace | Osobní rozvoj

Jádro pudla...

Zažijete systémový přístup v praxi, na konkrétních tématech jako je vzdělávání či týmová motivace. Podívejte se na to, jak vám může ulehčit váš (nejen pracovní) život. Moderuje Tomáš Hruda.

Kniha měsíce

Osobní rozvoj | Udržitelnost

Kniha měsíce

V síti Red Button vybírá a doporučuje každý měsíc jeden z členů knihu, o které si myslí že je zásadní. Jde nám zkrátka o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem. Moderuje Jan Mašek.

Koronavirový speciál

Firmy a způsoby práce | Leadership

Koronavirový speciál

Rozhovory s hosty, jejichž slova uklidňovala v rozbouřených chvílích nouzového stavu a nabízela cenné rady. Například jak na práci na dálku, jak zvládnout domácí výuku, jak si vybírat ve světě informací ty, které nás nesvedou na scestí. Moderuje Jan Mašek, Michal Poppe a Petr Skondrojanis.

Mí myšlenkoví mentoři

Leadership | Osobní rozvoj

Mí myšlenkoví mentoři

V každém díle vám David představí jednu významnou osobnost, která by neměla uniknout vaší pozornosti. K tomu přidá praktické tipy, nástroje, techniky a zdroje, které je dobré prozkoumat. Moderuje David Vrba.

Mí učitelé

Osobní rozvoj

Mí učitelé

Zakladatel sítě Red Button vám zpřístupní moudrost a praktické zkušenosti svých tří učitelů. Bude se s nimi pravidelně potkávat a diskutovat témata vždy od filosofické roviny až do konkrétních detailů. Moderuje Jan Mašek.

Mistrovství v OKR

Firemní kultura | Firmy a způsoby práce

Mistrovství v OKR

Představíme si dopodrobna OKR. Zkusíme si formulovat správné cíle. Objevíme časté chyby a nepochopení, ze kterých se můžete učit. Budeme se též zabývat procesem, jak by OKR bylo možné vyzkoušet a zavést právě u vás. Moderuje Ondřej Suchý.

Na cestě

Leadership | Osobní rozvoj

Na cestě

Všichni máme za sebou zajímavé cesty s překvapivými odbočkami, na nich se odvíjí naše příběhy. Pořad Na cestě vám představí osobnosti, se kterými se společně vydáme po stopách jejich vlastní cesty, která pro vás bude tou nejlepší inspirací. Moderuje Petr Skondrojanis.

Pohled dovnitř

Firemní kultura | Leadership

Pohled dovnitř

Pojďte si užít pohled dovnitř. Se zajímavými lídry skvělých firem a týmů půjdeme pěkně do hloubky. Nahlédněte jim do hlav a podívejte se proč a jak své firmy stavějí. Řeč bude o smyslu, hodnotách i lidech samotných. Moderuje Michal Šrajer.

Použij Sílu!

Leadership | Osobní rozvoj

Použij Sílu!

Inspirujte se k hledání svých silných stránek spolu s hosty, kteří se rozhodli pozitivně ovlivňovat okolí a peníze berou jen jako palivo k naplňování vyšších cílů. Moderuje Miky Škoda.

ProjecTor

Firmy a způsoby práce

ProjecTor

Připravujete nový produkt nebo se chystáte postavit školu v Africe? Tak to vás čeká projekt. My vám ho pomůžeme demystifikovat, pochopit a nastavit tak, aby vaše projekty doručovaly vytčené cíle a generovaly zisk. Moderuje Martin Hák.

Scale Up

Firmy a způsoby práce | Leadership

Scale Up

Pořad vám odhalí kouzlo firemního růstu podle metodiky Scaling Up, která je pro všechny, kdo mají potřebu zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed. Moderuje Pavel Křepelka a Roman Stupka.

Týmy budoucnosti

Firemní kultura | Firmy a způsoby práce

Týmy budoucnosti

Jak pomáhat vytvářet funkční týmy dnešní doby? Jak lidi v jejich práci spíše podpořit než demotivovat? Cesta vede přes jejich samoorganizovanost. Tento pořad vám přinese praktické tipy a techniky. Moderuje Hana Jadavan.

Vím, jak...

Firmy a způsoby práce | Leadership

Vím, jak...

Pořad je knihovničkou osvědčených, konkrétních, praktických rad a nápadů, do které si můžete sáhnout, zalistovat a vytáhnout si to, co zrovna potřebujete, aby se vám změna ve vaší organizaci povedla. Moderuje Jirka Bréda.