Scale Up

Pořad vám ukáže kouzlo firemního růstu podle metodiky Scaling Up, která je určena pro všechny, kteří mají potřebu se zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed.

Moderuje Pavel Křepelka a Roman Stupka.


Úspěšné podnikání nemusí být jen váš sen, ale žitá skutečnost. Roman Stupka a Pavel Křepelka vám ukáží kouzlo firemního růstu. Metodika Scaling Up je tu pro všechny, kdo mají potřebu zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed. Pokud tedy patříte k těm, kdo chtějí svůj byznys posunout o úroveň výše a cítíte, že když uděláte změny, bude se vám dařit ještě lépe, Pavel s Romanem vás navedou odkud začít.

ScaleUp vám ukáže, jak příležitosti, které vnímáte kolem sebe, využít. Jak díky nim nechat vaše podnikání vyrůst, ať už půjde o takové, které posunou vás osobně, nebo váš tým či celou firmu. Že už tohle všechno děláte! Skvěle! Ale i vám ScaleUp slibuje ukázat nové možnosti. Třeba, jak dělat věci jednodušeji, jak neobjevovat Ameriku. Roman s Pavelm slibují i těm, co sice přesně ví, co dělat pro růst svého byznysu, ale zatím nezačali, že se jim se ScaleUp výzvou bude z jejich komfortní zóny směrem k růstu vystupovat snáz.

Změňte své podnikání. Začněte se Scale Up růst.

Ochutnávkový díl

Ochutnejte, jak tvoříme jednotlivé pořady. Projděte si kompletní obsah,
který je přístupný divákům po registraci, či těm, kdo nás podporují.