ProjecTor

Připravujete nový produkt pro svou firmu, chystáte se postavit školu v Africe nebo reformovat zastaralé procesy v korporaci? Máte myšlenku, kterou chcete přeměnit v realitu? Tak to vás čeká projekt. Budete potřebovat jasnou vizi, tým motivovaných spolupracovníků, velkou dávku sociálních dovedností a také pár užitečných nástrojů, aby vaše myšlenka neskončila fiaskem. Může to znít tak, že potřebujete kouzla, ale je to řemeslo. My vám ho pomůžeme demystifikovat, pochopit a nastavit tak, aby vaše projekty doručovaly vytčené cíle a generovaly zisk. Náš nový pořad se jmenuje ProjecTor, brána do projektu.

Moderuje Martin Hák.

Pořad je určen těm, kteří projektové manažery potřebují pro dosažení svých cílů i těm, kteří se Projektovému managementu již věnují a chtějí se stát ještě úspěšnějšími. Pořad nabízí inspiraci, praktické rady i osobní názory a zkušenosti hostů. Co odlišuje úspěšné projekty od neúspěšných? Jaké klíčové dovednosti by měl mít projektový manažer a jak je rozvíjet? Co od projektových manažerů požadovat a jaké podmínky je nezbytné jim vytvořit? A jaké je možné použít nástroje, aby vaše projekty pravidelně končily úspěchem?

Začneme zeširoka, ale v každém díle se zaměříme podrobně na jednu oblast či nástroj. Představí vám je host, který je v oboru uznávaným odborníkem, umí poutavě vysvětlit podstatu problému a podělí se s vámi o vlastní zkušenosti i netradiční postupy, jak na to. Obsáhlejší informace k tématu najdete vždy v článku, který bude publikován na stránkách České komory Project Management Institute (PMI). Budete mít možnost také položit vlastní otázky během neformální diskuze s naším moderátorem a hostem, která se uskuteční on-line vždy zhruba s týdenním odstupem po odvysílání dílu.

Pořad připravují členové PMI, kteří jsou v centru vývoje nových trendů a rádi se s vámi o své zkušenosti podělí. S výběrem témat pomáhají Petr Janiš a Roman Slivka, přípravu pořadů zajišťuje Jan Skotnica.

Ochutnávkový díl

Ochutnejte, jak tvoříme jednotlivé pořady. Projděte si kompletní obsah,
který je přístupný divákům po registraci, či těm, kdo nás podporují.

Všechny díly