Použij Sílu!

Inspirujte se k hledání svých silných stránek spolu s hosty, kteří se rozhodli pozitivně ovlivňovat okolí a peníze berou jen jako palivo k naplňování vyšších cílů.

Moderuje Miky Škoda.

Miky ve svém pořadu zpovídá úspěšné podnikavé lidi. Vybírá si takové, kteří se rozhodli svoji činnost postavit na pozitivním dopadu na okolí. Udržitelnost nebo dobro jim nejsou cizí, rozhodli se postavit peníze do role nástroje k dosažení vyšších cílů. Často se museli vydat proti proudu neprobádanou cestou. Nechte se provést příběhy lidí se srdcem na pravém místě. 

Inspirativní příběhy vám pomohou k prozkoumání hlubší podstaty vlastního života. Kdo ví, třeba vás inspirace a výzvy dovedou ještě dál. A pak třeba bude nějaká z dalších epizod Mikyho pořadu právě o vás.

Podívejte se na silné příběhy osobností a pusťte se do výzev, které si pro vás připraví. Výzvy mají cíl společně kultivovat naše společné prostředí a zanechávat za sebou pozitivní stopu. Každý host proto připravuje výzvu na téma, která je pro něj dlouhodobě, nebo zrovna aktuálně, nejdůležitější. Může jít o péči o veřejný prostor, o svoje blízké nebo o kultivaci sebe sama. Kromě vysílání a výzev se můžete také těšit na pravidelné čtvrtletní setkávání s Mikym a ostatními diváky. 

Ochutnávkový díl

Ochutnejte, jak tvoříme jednotlivé pořady. Projděte si kompletní obsah,
který je přístupný divákům po registraci, či těm, kdo nás podporují.

Ochutnávka

Inovace, Osobní rozvoj, Udržitelnost

16. 10. 2020 v 18:30 | 56 min

Tomáš Studeník a Miky Škoda:

Inovátor o návratu ke kořenům

Vysílání připravujeme