Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji? Je pro vás vhodná? Co vás čeká na cestě agilní transformace? Potřebujete odpovědi na pokročilejší otázky, protože si již procházíte agilní transformací?

Moderuje Roman Šmiřák.

Na agilní transformaci se podíváme ze všech jejich aspektů. Transformační kouči z RainFellows vás provedou tématy, která jsou s agilní transformací spojená. Přinesou základní vhled do konkrétních otázek spojených s agilitou. Pozvou si hosty z různých prostředí, kteří mají k daným tématům co říci a jsou ochotni se bez obalu a zbytečných řečiček podělit o svoje zkušenosti i praktické tipy. Ke každému tématu budou hosté z různých oborů, oblastí či velikostí firem, přesně proto, abyste se v nich mohli sami poznat.

Agile Talks jsou o firmách a týmech jakou jsou ty vaše. Ukáží, že ani agilita není černobílá. Nabídnou možnost učit se a inspirovat se ze zkušeností jiných. Kde jinde se dostanete ke zkušenosti šéfů různých firem s agilitou a kde získáte hodinu jejich času pro svoje otázky? Už nemusíte složitě po ničem pátrat. Vaší odpovědí jsou Agile Talks, vašimi průvodci na cestě k agilní transformaci jsou borci z RainFellows. Zvou si jen hosty, jejichž byznys dobře znají. Pomohou vám rychle se dostat do různých kontextů různých firem a najít si inspiraci, návody a tipy, které právě vy potřebujete, abyste na své cestě k agilitě uspěli.

Poznejte Agile tématiku optikou zkušeností, expertíz a znalosti kontextu bez zbytečných marketingových keců.