Pohled dovnitř s Radkem Majerem

Michal Šrajer vás tentokrát pozve do firmy TTC Teleport – jednoho z největších a nejmodernějších poskytovatelů datových center v Evropě. Její zakladatel, Radek Majer, ji buduje, na principech, které dnes nejsou v byznysu vůbec obvyklé – nemají hierarchii ani hromadu procesů. A přesto (nebo právě proto) si lidé sami berou zodpovědnost, dokáží vyhodnotit co je důležité a spolupráce jim funguje skvěle.

V dalším díle pořadu Pohledu dovnitř si budeme povídat především o důvěře, jako základním stavebním kameni, na kterém je možné dobře fungující organizaci postavit. Prodiskutujeme proč je důvěra tak důležitá i to, jak ji v týmech a firmách rozvíjet.

Co si z dílu odnesete?

  1. Odpověď na otázku, proč je důvěra tak důležitá (nejen v práci)
  2. Tři konkrétní nástroje, které pomáhají k budování důvěry
  3. Inspiraci jak to může ve firmě, stojící na důvěře, vypadat

Nevěříte? Pochybujete? Přidejte se k nám a přijmete pozvání k Pohledu dovnitř. Součástí živého vysílání bude také prohlídka firmy TTC Teleport 360° kamerou.

Moderuje: Michal Šrajer

Host: Radek Majer

Pořad: Pohled dovnitř

88 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Procházka TTC Teleport 360° kamerou

Kdo je Radek Majer?

Radek Majer svou firmu TTC Teleport založil v roce 2015. Nyní vede tým 21 lidí, kteří spolu fungují absolutně transparentně a poskytuje služby datových center zcela odlišně, než je na trhu běžné. Otevřený byznys model a služby, které jsou poskytované na míru konkrétním zákazníkům, důraz na ekologii, šetrnost, udržitelnost nebo svobodná organizační struktura jsou důvody, proč patří TTC Teleport mezi nejzajímavějších technologické společnosti v ČR. 

Radka celý život provázela technika a pragmatismus, ale našel se v měnění starých a zaběhlých postupů a přístupů. Sám tvrdí, že má hrůzu z toho, že měl dělat pořád ty stejné věci, co už někdo vymyslel a používá. Věci kolem sebe mění tak, aby to dávalo smysl jemu i jeho kolegům. Možná i pro to přirovnává úkoly a každodenní činnosti v TTC Teleport k pomyslným balonkům, které si po příchodu do práce každý ráno stáhne, aby si vybral kým pro daný den bude – elektrikářem, nebo podporou.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Pohled dovnitř s Radkem Majerem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.