Pohled dovnitř s Radkem Majerem

88 min | Pořad: Pohled dovnitř

Moderuje: Michal Šrajer | Host: Radek Majer

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Michal Šrajer vás tentokrát pozve do firmy TTC Teleport – jednoho z největších a nejmodernějších poskytovatelů datových center v Evropě. Její zakladatel, Radek Majer, ji buduje, na principech, které dnes nejsou v byznysu vůbec obvyklé – nemají hierarchii ani hromadu procesů. A přesto (nebo právě proto) si lidé sami berou zodpovědnost, dokáží vyhodnotit co je důležité a spolupráce jim funguje skvěle.

V dalším díle pořadu Pohledu dovnitř si budeme povídat především o důvěře, jako základním stavebním kameni, na kterém je možné dobře fungující organizaci postavit. Prodiskutujeme proč je důvěra tak důležitá i to, jak ji v týmech a firmách rozvíjet.

Co si z dílu odnesete?

  1. Odpověď na otázku, proč je důvěra tak důležitá (nejen v práci)
  2. Tři konkrétní nástroje, které pomáhají k budování důvěry
  3. Inspiraci jak to může ve firmě, stojící na důvěře, vypadat

Nevěříte? Pochybujete? Přidejte se k nám a přijmete pozvání k Pohledu dovnitř. Součástí živého vysílání bude také prohlídka firmy TTC Teleport 360° kamerou.

[vysilani]

Procházka TTC Teleport 360° kamerou

Kdo je Radek Majer?

Radek Majer svou firmu TTC Teleport založil v roce 2015. Nyní vede tým 21 lidí, kteří spolu fungují absolutně transparentně a poskytuje služby datových center zcela odlišně, než je na trhu běžné. Otevřený byznys model a služby, které jsou poskytované na míru konkrétním zákazníkům, důraz na ekologii, šetrnost, udržitelnost nebo svobodná organizační struktura jsou důvody, proč patří TTC Teleport mezi nejzajímavějších technologické společnosti v ČR. 

Radka celý život provázela technika a pragmatismus, ale našel se v měnění starých a zaběhlých postupů a přístupů. Sám tvrdí, že má hrůzu z toho, že měl dělat pořád ty stejné věci, co už někdo vymyslel a používá. Věci kolem sebe mění tak, aby to dávalo smysl jemu i jeho kolegům. Možná i pro to přirovnává úkoly a každodenní činnosti v TTC Teleport k pomyslným balonkům, které si po příchodu do práce každý ráno stáhne, aby si vybral kým pro daný den bude – elektrikářem, nebo podporou.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá