Pohled dovnitř s Babetou Schneiderovou

68 min | Pořad: Pohled dovnitř

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Michal Šrajer vyrazil na návštěvu za Babetou Schneiderovou, která se od uklízečky v hostelu v Británii stala CEO v Bohemian Hostels & Hotels.

Povídali si o tom, jaké hodnoty jsou pro ni důležité, jak si v současné situaci na ně zachovat focus, jak se po letech v zahraničí vrátila do Česka, o vzniku sítě hotelů a hostelů, nebo taky o tom, proč v Ghaně staví veřejné záchodky.

Co se dovíte?

  • Postřehy o stávající situaci a jejím dopadu na hotelový byznys
  • Jak začali v Praze nabízet ubytování lidem bez domova
  • Co si myslí, že hoteliéry u nás čeká v dalších týdnech a měsících

Kdo je Babeta Schneiderová?

Babeta Schneiderová vystudovala Hospitality Management na univerzitě v Derby ve Velké Británii a v oboru hospitality pracuje již 15 let. Svou práci stále miluje. Po deseti letech strávených v zahraničí je nazpět v Česku a nyní působí na pozici CEO ve společnosti BoHo (Bohemian Hostels & Hotels). BoHo je síť, která provozuje hotely a hostely v Praze, Olomouci a Ghaně a která také staví síť veřejných záchodků v Ghaně.

Babeta věří, že klíčem k úspěchu každé firmy jsou její lidé. Babetiným každodenním cílem je zajistit, aby každý v týmu byl motivovaný, věděl, co má dělat a věděl, proč to dělá, ať už jde o paní na úklid na částečný úvazek nebo seniorního ředitele.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá