Pohled dovnitř s Babetou Schneiderovou

Proč sledovat?

Michal Šrajer vyrazil na návštěvu za Babetou Schneiderovou, která se od uklízečky v hostelu v Británii stala CEO v Bohemian Hostels & Hotels.

Povídali si o tom, jaké hodnoty jsou pro ni důležité, jak si v současné situaci na ně zachovat focus, jak se po letech v zahraničí vrátila do Česka, o vzniku sítě hotelů a hostelů, nebo taky o tom, proč v Ghaně staví veřejné záchodky.

Co se dovíte?

  • Postřehy o stávající situaci a jejím dopadu na hotelový byznys
  • Jak začali v Praze nabízet ubytování lidem bez domova
  • Co si myslí, že hoteliéry u nás čeká v dalších týdnech a měsících

Moderuje: Michal Šrajer

Host: Babeta Schneiderová

Pořad: Pohled dovnitř

68 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Host

Babeta Schneiderová

Babeta Schneiderová vystudovala Hospitality Management na univerzitě v Derby ve Velké Británii a v oboru hospitality pracuje již 15 let. Svou práci stále miluje. Po deseti letech strávených v zahraničí je nazpět v Česku a nyní působí na pozici CEO ve společnosti BoHo (Bohemian Hostels & Hotels). BoHo je síť, která provozuje hotely a hostely v Praze, Olomouci a Ghaně a která také staví síť veřejných záchodků v Ghaně.

Babeta věří, že klíčem k úspěchu každé firmy jsou její lidé. Babetiným každodenním cílem je zajistit, aby každý v týmu byl motivovaný, věděl, co má dělat a věděl, proč to dělá, ať už jde o paní na úklid na částečný úvazek nebo seniorního ředitele.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Pohled dovnitř s Babetou Schneiderovou

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.