Optimalizace dne pomocí biohackingu aneb péče o sebe sama – luxus nebo nutnost?

96 min | Pořad: Biohacking for Life

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Moderátoři pořadu Biohacking for Life, Libor Mattuš a Petr Fridrich, si budou v prvním díle spolu povídat o základní myšlence a praxi biohackingu.

Proč vysílání sledovat?

  • Dozvíte se jak být „nejlepší verzí sebe sama každý den“.
  • Přineseme vám inspiraci k přemýšlení nad tím, jak můžete efektivně vložit čas do sebe samých a jak to pak může pozitivně ovlivnit vaše okolí v profesním i osobním životě.
  • Dozvíte se v neposlední řadě konkrétní základní metody, jak na to.

Co si odnesete?

  1. Námět k zamyšlení o tématu vkládání času a energie do péče o svůj „BIO systém“ každý den v průběhu dne.
  2. Konkrétní dechová a další cvičení, které s malou časovou investici mohou přinést velmi pozitivní výsledky pro naše duševní zdraví, výkon a spokojenost. 

[vysilani]

Kdo jsou Libor Mattuš a Petr Fridrich?

Libor Mattuš

Libor Mattuš spoluzaložil projekt Code of Life zaměřený na postupy biohackingu. Jejich cílem je pomoci lidem ve firmách a podnikatelům být „nejlepší verzí sebe sama každý den“. Každý den je vděčný za skvělé lidi, kteří s ním projekt tvoří a pomáhají aktivně převzít odpovědnost za vlastní stav – zdraví, imunitu, myšlení, náladu a dlouhověkost. Proto se věnuje projektu Lepší imunita. Libor tlumočil několik let čínskou medicínu a mezinárodní právo z čínského jazyka, cvičí také více než 17 let asijské bojové systémy a je garantem první univerzitní výuky biohackingu v ČR, na Essential College v Brně.

Petr Fridrich

Petr Fridrich je smícholog a řečník k tématům duševního zdraví. Pracoval mnoho let jako interní externí konzultant organizačního a osobního rozvoje. Působil také jako manažer obchodního rozvoje, marketingových a mediálních projektů ve výzkumné agentuře a od té doby ho zajímají inovace, komplexita změn a strategie předjímání budoucnosti, plánování scénářů, generování nápadů a vhledů a další související témata. Angažuje se v celé řadě skupin zaměřených na inovace a zkoumání budoucnosti jako Hive Mind – Future Foresights Institute nebo Future Space a řadě dalších skupin. Působí jako konzultant v oblasti wellbeing pro Českou pirátskou stranu a spolupracuje s biohackerskou skupinou Code of Life a platformou Longevity Forum. Angažuje se v dalších inovačních projektech, které si připravují.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá