Od brigádníka k CEO Avastu

Živý přenos začíná 30. 9. 2021 v 8:30.

Chcete se vysílání zúčastnit naživo?
Adresa: Magenta Experience Center, Praha (mapa)
Rezervovat místo

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Ondřej Vlček, jedna z nejinspirativnějších osobností českého businessu. V rámci Brain&Breakfast popíše svou životní cestu. Srovná situaci kolem kyberbezpečnosti v době před 25 lety, kdy v Avastu začínal, se současností. Pohovoří o zkušenostech, které nabyl na pozici CEO. Zobrazit více…

Zaměří se také na svůj vztah k penězům a vznik Nadace rodiny Vlčkových. Ta velmi výrazně vstoupila do společnosti nejen v oblasti paliativní péče, ale ukázala i vliv, který může mít business na společnost kolem nás.

Kdo je Ondřej Vlček?

Ondřej Vlček působí jako generální ředitel společnosti Avast. Spolu se svým týmem realizuje vizi Avastu zaměřenou na ochranu lidí v digitálním prostoru. Před jmenováním do funkce generálního ředitele byl prezidentem spotřebitelské divize, technickým ředitelem a důležitým členem týmu, který v roce 2018 uvedl Avast na londýnskou burzu. Ondřej získal inženýrský titul v oboru matematické modelování na ČVUT v Praze a je mezinárodně uznávaným odborníkem na počítačovou bezpečnost. Společně se svou ženou založili Nadaci rodiny Vlčkových, koupili zchátralou pražskou usedlost Cibulka a chtějí ji zrekonstruovat a vybudovat zde dětský hospic a paliativní středisko.

90 min | 30. 9. 2021 | Pořad: Brain&Breakfast