Oblasti

Cílem Red Button EDU je akcelerovat a aktivovat lidský potenciál a pomoci tak v růstu firmám i jednotlivcům. Věříme, že skvělé firmy ovlivňují celou naši společnost k lepšímu, a proto vám přinášíme platformu pro vzdělávání a inspiraci, která je hybnou silou změn nejen ve firmách, ale i v celé společnosti.

Na fungování každé firmy se můžete podívat z různých úhlů pohledu, ty nejlepší se vyznačují právě tím, že excelují v 9 oblastech, které jsme pro vás pečlivě vybrali spolu s našimi odborníky. Tak jako v životě souvisí vše se vším, budeme i my v Red Button EDU provazovat jednotlivé oblasti a pořady mezi sebou, aby byl výsledný efekt změny u vás a ve vaší firmě byl co největší.

V jednotlivých oblastech načerpáte nepřeberné množství inspirace a praktických tipů, které můžete ihned překlápět do praxe díky promyšleným metodikám. Během jednotlivých pořadů však společně půjdeme ještě dále a budeme probírat trendy, které nás v nejbližším období čekají, abyste se měli možnost se se svými firmami na budoucnost připravit již nyní a být tak o krok napřed před ostatními.

Věříme, že budoucnost lidí a firem je v mezioborovosti a ve schopnosti rychle chápat a osvojit si oblasti, které jsou pro nás nové.