Na cestě s Oliverem Laryea

Na své cestě potkává Petr Skondrojanis zajímavé osobnosti, které umí svými příběhy a pohledem na svět inspirovat další. Při procházce po místech, která jsou spjata s jejich životem, se Petr ptá na jejich pohled na svět, na současnost, minulost, ale i budoucnost. Zjistěte, co je na jejich cestě životem inspirovalo, co a kdo jejich pohled na svět ovlivnilo. Nechte se inspirovat a vydejte se na cestu s Oliverem Laryea.

„Je velmi zajímavé diskutovat s mladým člověkem jak vnímá dnešní svět například o jeho vnímání demokracie nebo o tom, že to čeho se opravdu obává, je že nezvládneme super inteligenci.“, shrnuje Petr tento díl.

Proč vysílání sledovat?

  • Pokud jste team leader, majitel firmy nebo personalista, tak vás určitě musí tento rozhovor zaujmout, protože už dnes se vám mladíci jako Oliver objevují na pohovorech a dívají se divně, když po nich chcete vyplnit report. Generaci Z teď tak trochu zkoumám do většího detailu, a i vás by mělo zajímat, jak vnímají dnešní firmy, co chtějí od současnosti i budoucnosti a čím si udržíte jejich pozornost.
  • Pokud jste na prahu kariéry, může být pro vás být zajímavá proaktivita, kterou Oliver vykazuje. Možná vás nadchne jeho přístup k životu a získáte tipy, kde Oliver získává inspiraci, nebo jak vnímá zahraniční studenty, se kterými se potkává v Anglii. 

Co si z vysílání odnesete?

  • Více porozumíte svým 20-ti letým kolegům nebo vašim 20-ti letým dětem.
  • Možná se zamyslíte se nad tím jestli svět, který jsme si vytvořili pro sebe bude i pro ně a jak jej vnímají.
  • Třeba vás Oliver inspiruje a vy se více zamyslíte nad tím, jakou školu vybrat pro své děti. 

Moderuje: Petr Skondrojanis

Host: Oliver Laryea

Pořad: Na cestě

64min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Kdo je Oliver Laryea?

Je mu teprve 20, ale když si projdete jeho LinkedIn profil zjistíte, že je typickým zástupcem proaktivní generace Z. Studuje Techniku na univerzitě v Manchesteru, časopis Euro jej zařadil do seriálu 20 pod 20. Příspěvky na LinkedIn píše zásadně anglicky. Stihl být na jeden měsíc CEO české pobočky Adecco, je v několika startupových projektech a jeho touhou je pracovat na něčem velkém, co opravdu pomůže lidem a světu. Nechce být součástí nějakého startupu, který bude mít minimální dopad, ale chce být součástí nějaké větší změny. Nechce pracovat pro peníze, ty nejsou jeho motorem, potřebuje vidět smysl a cítí se teď jako Honza co šel do světa a ochutnává buchty z ranečku, tedy zkouší co ho baví, kde se může učit a rozšiřovat si obzory. Říká, že má velmi silně vyvinutou integritu. Od lidí se kterými bude pracovat očekává hodnoty, integritu a vizionářství.

Výzva a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Na cestě s Oliverem Laryea

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.