Motivace

Vysílání bude zveřejněno 27. 9. 2021 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Motivace

Na toto vysílání navazuje praktický workshop, během kterého společně projdeme vypracované výzvy, zadané v rámci tohoto vysílání.

Z minulých dílů už víme, kam až může sahat náš potenciál, jak vypadá náš úspěch, jak pracovat s chybou i kritikou a také co je optimální výkon a proč je důležitý trénink. Jenže co když chybí motivace? Zobrazit více…

Dá se s tím něco dělat? Potřebuji k tomu někoho dalšího, nebo to můžu zvládnout sám? Jsou nějaké osvědčené způsoby, jak být dostatečně motivovaní k tomu, abychom podávali dlouhodobě stabilní výkony ve všemožných oblastech?

Proč vysílání sledovat?

  • Protože víte, nebo minimálně tušíte, že každý z nás má chvíle (někdy i hóóódně dloooouhé chvíle), kdy má motivaci na dně, do všeho se musí nutit. A pokud existuje způsob, jak tyto chvíle minimalizovat, tak stojí za to o něm alespoň vědět.

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co je to motivace.
  • Naději, že nejsme závislí na vnější motivaci.
  • Znalost, jak se dá zjištěných informací využít v různých oblastech.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

20 min | 27. 9. 2021 | Pořad: Až ke stropu