Marshall Goldsmith

13 min | Pořad: Mí myšlenkoví mentoři

Moderuje: David Vrba

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

První díl série MMM vám představí Marshalla Goldsmithe, člověka, který je mnoha odborníky a kolegy považován za globálního exekutivního kouče #1. Vedle mnoha ocenění se zapsal do prestižní síně slávy organizace Thinkers 50.

Proč vysílání sledovat?

Marshall Goldsmith je jednou z nejvýznamnějších osobností exekutivního koučování. Napsal 42 knih, z toho minimálně 3 se staly bestsellery. První díl pořadu MMM, vám představí člověka, kterého by měl každý manažer, každý kouč znát. Jeho teorie a učení jsou základem moderního leadershipu.

Co si odnesete?

  • Skvělé tipy na 2 úžasné knihy.
  • Pár aha momentů moderního leadershipu.
  • Pochopení, že odnaučování se je stejně důležité jako učení se.

Kdo je David Vrba?

David Vrba si říká infopreneur, tedy obchodník s informacemi a moudrem. Informace čerpá z hlav a knih chytrých lidí celého světa, filtruje je, destiluje a v kombinaci se svými zkušenostmi předává ve srozumitelné podobě a v kontextu lidem, kteří se chtějí učit. David pracoval více než 20 let pro korporace a rodinné firmy v různých oborech a částech světa. Přičuchl i ke světu start-upů. V Česku je znám jako bývalý generální ředitel pobočky inovativní firmy 3M, spoluzakladatel Red Button, ale taky jako propagátor odpovědného leadershipu, osobního rozvoje a v neposlední řadě zdravé organizační kultury. David dodává, že ho ale nejvíc baví práce s lídry a týmy v roli kouče a mentora. Už skoro 2 roky píše svůj blog a rád přednáší.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá