Listopad 2018 – Jak být šťastný od 9 do 5

4 min | Pořad: Kniha měsíce

Moderuje: Jan Mašek | Host: Michal Šrajer

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

„Na Alexe Kjerulfa jsem narazil už před mnoha lety a byl to právě on, kdo mě inspiroval k roli CHO (Chief Happiness Officer). Jeho knížka je srozumitelný a čtivý úvod do tématu. Najdete v ní vědecké studie i mnoho příkladů a příběhů z praxe. Jde o příručku, kterou by si měl přečíst každý manažer. A právě proto jsme se rozhodli pomoci s jejím překladem do češtiny. Rozhodně stojí za přečtení.“ říká Michal Šrajer, člen sítě Red Button.

JAK MILOVAT ŽIVOT, MÍT RÁD SVOU PRÁCI A BÝT V NÍ ÚSPĚŠNÝ

Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus – je to základ! Lidé už dávno přišli na to, že když milují svou práci, jsou mnohem produktivnější, výkonnější, kreativnější a mají větší motivaci. Také jejich soukromý život je najednou šťastnější. Je také jisté, že šťastné firmy, plné šťastných zaměstnanců, jsou efektivnější, úspěšnější a dosahují větších zisků než jejich „nešťastní“ konkurenti. Ať už jste zaměstnanec nebo manažer, nováček nebo pracovní veterán, ať už pracujete v malé firmě, velké korporaci nebo ve veřejném sektoru, tato kniha vás chce naučit, jak být v práci šťastnější. 

Kdo je Michal Šrajer?

Michal Šrajer se před lety stal prvním Chief Happiness Officerem u nás. Tehdy z pozice spoluzakladatele IT firmy Inmite, která vyrostla a akvizicí se stala součástí Avastu. I tam v roli CHO pokračoval, teď už ale v mnohem větším měřítku. Po roční rodinné cestě kolem světa se s kamarády pustili do tématu “štěstí v práci” naplno. Jejich misí je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci – pod stříškou stestivpraci.cz proto pořádají mezinárodní konferenci Happiness@Work, řadu otevřených i firemních workshopů a také chystají několik nových produktů.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá