Leadership a firemní kultura v online světě

Proč sledovat?


Věděli jste, že Česko je v nanotechnologiích opravdový gigant? Pokud Vás zajímají inovace a technologie a rádi byste se dozvěděli jak nanotechnologie akcelerovala tato doba a kde jsou možné aplikace, je tento díl pro vás jako stvořený.

Nanotechnologie jsou jedním z hybatelů právě probíhající technologické revoluce a Česká republika, která už v roce 2004 patentovala stroj na průmyslovou výrobu nanovlákna, má jedinečnou šanci po něm vyšplhat mezi globální ekonomické lídry. Jak moc velká je to utopie? Co všechno jsme už s nanovláknem dokázali? Jak si aktuálně stojíme proti zbytku světa a kam se tahle situace bude dál posouvat? O tom všem a mnohém dalším Jan Mašek (Red Button) mluví s hosty dalšího vysílání Home Office TV.

Co se dozvíte?

  • V čem může být spolupráce na dálku efektivnější pro firmu i zaměstnance?
  • Jak udržet online kulturu a vztahy?
  • A jaké výhody i nevýhody jsme ještě neobjevili?

Moderuje: Petr Skondrojanis

Host: Daniel Franc, Luboš Malý

102 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Hosté

Daniel Franc

Vede globální program pro spolupráci Googlu s vývojářskými komunitami, spoluzakladatel největší komunity pro vzdělávání v IT Google Developer Groups a portálu pro komunitní organizátory communityleads.dev. Spolupráci na dálku a v komunitách a sítích občas školí s ELAI. Ve volném čase hledá nadhled.

Luboš Malý

Jednou nohou je ve velké firmě (The LEGO Group) a věnuje se vývoji technologií, které budou jednou vyrábět hračky budoucnosti. Tou druhou spoluvytváří síť Red Button, kde se lidé potkávají, spolupracují, rozvíjí se navzájem a posouvají dění v českých a slovenských firmách kupředu.

V obou prostředích se věnuje tomu, aby lidé spolupracovali efektivně a lidsky, ať už na jednom místě nebo na druhé straně planety. Vždy hledá způsoby, jak měnit systémy na ekosystémy, organizace na organismy, zaměstnance na podnikatele a hierarchie na komunity.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Leadership a firemní kultura v online světě

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.