Leadership a firemní kultura v online světě

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Co se dozvíte?

  • V čem může být spolupráce na dálku efektivnější pro firmu i zaměstnance?
  • Jak udržet online kulturu a vztahy?
  • A jaké výhody i nevýhody jsme ještě neobjevili?

Hosté

Daniel Franc

Vede globální program pro spolupráci Googlu s vývojářskými komunitami, spoluzakladatel největší komunity pro vzdělávání v IT Google Developer Groups a portálu pro komunitní organizátory communityleads.dev. Spolupráci na dálku a v komunitách a sítích občas školí s ELAI. Ve volném čase hledá nadhled.

Luboš Malý

Jednou nohou je ve velké firmě (The LEGO Group) a věnuje se vývoji technologií, které budou jednou vyrábět hračky budoucnosti. Tou druhou spoluvytváří síť Red Button, kde se lidé potkávají, spolupracují, rozvíjí se navzájem a posouvají dění v českých a slovenských firmách kupředu.

V obou prostředích se věnuje tomu, aby lidé spolupracovali efektivně a lidsky, ať už na jednom místě nebo na druhé straně planety. Vždy hledá způsoby, jak měnit systémy na ekosystémy, organizace na organismy, zaměstnance na podnikatele a hierarchie na komunity.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá