Květen 2018 – 7 návyků skutečně efektivních lidí

2 min | Pořad: Kniha měsíce

Moderuje: Jan Mašek | Host: Roman Stupka

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

„Zásadní myšlenky nebývají složité. Steven Covey ve své knize Sedm návyků vysoce efektivních lidí skvěle vyjadřuje jednoduché principy, jejichž opakované využívání má zásadní dopad na život jednotlivců i společnosti. Pokud víme, kam chceme dojít („Začínej s myšlenkou na konec“), umíme si stanovit a následně dodržovat priority („důležité věci dej na první místo“) a umíme komunikovat a spolupracovat s dalšími lidmi („nejdříve se snaž pochopit, pak být pochopen“), pak výrazně zvyšujeme naše šance na dosažení úspěchu a nalezení štěstí v našem životě. Obrovská moudrost, čtivá forma, spousta konkrétních příkladů pro snadnou aplikaci principů – to jsou důvody, pro si tato kniha zaslouží naši pozornost.“, říká Roman Stupka, člen sítě Red Button.

ZÁSADY OSOBNÍHO ROZVOJE, KTERÉ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT

Nejúspěšnější kniha renomovaného autora „motivační“ literatury a experta na rodinnou problematiku a vedení lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit. Představujeme aktualizované vydání knihy, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a jež byla přeložena do více než 40 světových jazyků.

Kdo je Roman Stupka?

Roman Stupka cítí celý život potřebu ovlivňovat věci kolem sebe. Jako šéf klukovské party, kapitán fotbalového týmu nebo generální ředitel. Jeho zkušenosti „top manažera“ a krizového manažera mu umožnily pochopit roli leadera v businessu i životě. Je jí dát lidem společnou vizi a pomáhat jim, aby si našli svoji, která na tu společnou navazuje. Dále přijmout osobní odpovědnost za „design systému“ a týmovou za jeho provozování. Odstraňování demotivace je důležitější než hledání motivace a poslouchat je důležitější než mluvit. Nyní místo provozování systémů Roman „pomáhá dobrým firmám stát se ještě lepšími“ zejména pomocí metody Rockefellerových návyků.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá