K čemu je nám kreativita?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Co si představíte, když se řekne kreativita? Obvykle se nám kreativita pojí s tvořením. V jakých souvislostech hovoří o kreativitě Chris Griffiths? A co všechno může naši kreativitu podpořit a jak ji můžeme využít v podnikání nebo v naší práci? Jak naši kreativitu nenechat spadnout do pasti našeho myšlení? Na to všechno se Vám pokusíme dát odpověď. Zobrazit více…

Petra Janková Vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění nabídne inspirace z této knižní publikace. Věříme, že Vás extrakt přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo jsou autoři knihy?

Chris Griffiths – zakladatel společnosti Open Genius, který podporoval a stále podporuje mnoho podnikatelů i firem, a to i těch nejúspěšnějších. Svou první firmu prodal ve věku 26 let.  Je průkopníkem propojení strategického myšlení s technologiemi a spoluautorem aplikací iMindMap a DropTask. Je autorem knih, které se staly bestsellerem.

Melina Costi – spisovatelka a editorka obchodních publikací se zkušenostmi v oblasti marketing managementu. Zabývá se také podporou žáků s poruchami učení a osob se zdravotním postižením.

32 min | 1. 12. 2021 | Pořad: Čtení se mění

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma