Jak zůstat v klidném oku hurikánu

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Někdy se nám zdá, že všechno kolem nás vyletělo do povětří, všude chaos a problémy. Věci se nedaří tak, jako bychom chtěli a stejný zmatek vládne v našich hlavách. Necháváme se zkrátka strhnout okolnosti. Klidné oko hurikánu je pomyslné místo, kde vládne klid a nadhled, přestože se může zdát, že věci kolem nás nemají zdánlivě řešení. Zobrazit více…

Do dalšího dílu Agile Talks jsme si pozvali mistry na zklidnění mysli a mentální trénink nejen ve sportu, ale také v businessu. Ukážou vám skrze praktické tipy, jak můžete to nejlepší z obou oblastí využít pro sebe, ať už jste CEO, lídr nebo agilní kouč…

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Psychická odolnost se stává jednou z klíčových kompetencí současného lídra.
  • Dozvíte se techniky, jak vypnout hlavu a v noci klidně spát.
  • Jak zachovat klid, když se svět kolem vás “zbláznil”.

Kdo jsou hosté?

Zuzka Zvěřinská

Zuzka Zvěřinská je mentální koučem v projektu BrainBrush, který pomáhá malým i velkým sportovcům, trenérům, studentům a učitelům.

Jako motivátor a školitel mezilidských vztahů si uvědomila, že lidé jsou fajn a za každým člověkem je jedinečný příběh. Jako kouč sportovců je přesvědčena, že úspěch je odrazem našeho myšlení, představivosti a tvrdé práce. Její hlavní motto: “Maličkosti neznamenají mnoho, znamenají úplně všechno.” 

Michal Ondráček

Michal Ondráček je původním vzděláním technik, strojař. Po promoci krátce pobyl u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuje být mezi lidmi. Proto utekl do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodní zástupce, manažera prodeje a manažera pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personální manažera se zodpovědností za rozvoj. A nadchnul se pro koučink. Dnes je to už více, než dvacet let:-).

Mezitím vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Například ve sportu, nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink pro něj však zůstal celoživotní láskou.

62 min | 18. 5. 2021 | Pořad: Agile Talks

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma