Jak zůstat v klidném oku hurikánu

Živý přenos začíná 18. 5. 2021 v 17:30.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma

Někdy se nám zdá, že všechno kolem nás vyletělo do povětří, všude chaos a problémy. Věci se nedaří tak, jako bychom chtěli a stejný zmatek vládne v našich hlavách. Necháváme se zkrátka strhnout okolnosti. Klidné oko hurikánu je pomyslné místo, kde vládne klid a nadhled, přestože se může zdát, že věci kolem nás nemají zdánlivě řešení. Zobrazit více…

Do dalšího dílu Agile Talks jsme si proto pozvali mistry na zklidnění mysli a mentální trénink nejen ve sportu, ale také v businessu. Ukážou vám prakticky, jak můžete to nejlepší z obou oblastí využít pro sebe, ať už jste CEO, lídr nebo agilní kouč…

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Psychická odolnost se stává jednou z klíčových kompetencí současného lídra.
  • Dozvíte se techniky, jak vypnout hlavu a v noci klidně spát.
  • Jak zachovat klid, když se svět kolem vás “zbláznil”.

Kdo jsou hosté?

Zuzka Zvěřinská

Zuzka Zvěřinská je mentální koučem v projektu BrainBrush, který pomáhá malým i velkým sportovcům, trenérům, studentům a učitelům.

Jako motivátor a školitel mezilidských vztahů si uvědomila, že lidé jsou fajn a za každým člověkem je jedinečný příběh. Jako kouč sportovců je přesvědčena, že úspěch je odrazem našeho myšlení, představivosti a tvrdé práce. Její hlavní motto: “Maličkosti neznamenají mnoho, znamenají úplně všechno.” 

Michal Ondráček

Michal Ondráček je původním vzděláním technik, strojař. Po promoci krátce pobyl u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuje být mezi lidmi. Proto utekl do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodní zástupce, manažera prodeje a manažera pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personální manažera se zodpovědností za rozvoj. A nadchnul se pro koučink. Dnes je to už více, než dvacet let:-).

Mezitím vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Například ve sportu, nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink pro něj však zůstal celoživotní láskou.

60 min | 18. 5. 2021 | Pořad: Agile Talks