Jak začít…

27 min | Pořad: Týmy budoucnosti

Moderuje: Hana Jadavan

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Přijít nově do samo-organizovaného týmu nebo restartovat fungování vašeho stávajícího týmu tak, aby začal fungovat více samo-organizovaně, nemusí být vždycky jednoduché. V tomto díle si ukážeme užitečný nástroj, který vám pomůže rychle zmapovat situaci v týmu, navázat dobré vztahy a nastartovat přirozené změny.

Povíme si, jak s tímto nástrojem pracovat a jak postupovat od začátku až do posledních kroků. Zároveň získáte doporučení na několik tipů, které se v praxi osvědčily, a dozvíte se také, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat, abyste svou šanci na úspěšné nové vykročení v týmu ještě více zvýšili.

Proč vysílání sledovat?

  • Získáte praktický a ověřený nástroj pro úvodní práci s týmem.
  • Už nikdy nebudete mít problém rozmluvit lidi na 1:1.
  • Nastavíte si důvěrnou a zdravou spolupráci s týmem a uděláte první krok na podporu jeho samo-organizovanosti.

Co si odnesete?

  • Sadu otázek pro úvodní 1:1 se členy týmu.
  • Následné kroky po skončení 1:1 setkání.
  • Tipy, jak svůj úspěch zvýšit, a čeho se naopak vyvarovat .

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilfluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá

Mohlo by vás zajímat