Jak v týmu pracovat se zpětnou vazbou

Vysílání bude zveřejněno 26. 5. 2021 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma

Jak v týmu pracovat se zpětnou vazbou

V tomto díle si ukážeme nástroj, který vám pomůže přinést do týmu zpětnou vazbu zcela přirozeně a s velmi pozitivním dopadem na fungování jednotlivců i týmu jako celku. Zobrazit více…

Zpětná vazba je důležitým zdrojem osobního růstu, nastavování funkčních mezilidských vztahů a rozvoje vyspělosti fungování týmu. V tradičně fungujících firmách ji zaměňujeme s hodnocením a působíme tím víc škody než užitku. Jak to ale udělat, aby si lidé v týmu dávali růstovou zpětnou vazbu, která je skutečně bude posouvat dál, když doteď nic takového nedělali?

Proč vysílání sledovat?

  • Zjistíte, jak moc je kultura růstové zpětné vazby důležitá pro zdravé fungování samoorganizovaného týmu  
  • Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi hodnocením a zpětnou vazbou a jakých chyb se vyvarovat
  • Naučíte se, jak si vzájemnou týmovou zpětnou vazbu dávat.

Co si odnesete?

  • Nástroj pro dávání zpětné vazby v týmu
  • Tipy z praxe, které vám pomohou zvýšit šanci, že dávání zpětné vazby v týmu bude přirozené a že povede k růstu a ke zlepšení vztahů a produktivity v týmu
  • Dokážete tým na dávání zpětné vazby předem připravit tak, aby do toho šli odvážně a naplno

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

50 min | 26. 5. 2021 | Pořad: Týmy budoucnosti