Jak se adaptovat na změnu z pohledu učení

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Co se dozvíte?

Začátek plošné karantény se mnozí z nás rozhodli věnovat sebevzdělávání. Jenže učení se není jen o konkrétním čase věnovaném učení, učíme se každý den. Toto vysílání otevře oči všem, kdo přemýšlí o adaptabilitě, učení či rekvalifikaci.

  • Jak na učení a rekvalifikaci nejen v těžkých časech
  • Jaké jsou efektivní strategie učení se
  • Kdy a jak se učíme

Hosté

Dita Přikrylová

Datová analytička, která „učí ostatní holky programovat“. Šéfka českého Googlu Táňa le Moigne ji označila za jednu z nejzajímavějších českých digitálních žen.

Dita Přikrylová je zakladatelka a hlavní tvář hnutí Czechitas, které se snaží slečnám a dámám v Česku ukázat, že IT není svět jen pro chlapy. Bariéry a stereotypy Přikrylová láme prostřednictvím kurzů, kde se učí základům programování, tvorby webu, datové analýzy nebo vývoje mobilních aplikací. Absolventkám, které mají zájem v IT začít pracovat, navíc Czechitas pomáhají najít uplatnění na juniorních pozicích.

Tomáš Hruda

Absolvent ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického institutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Je propagátorem vzdělávání, které je motivované touhou po poznání, a nikoliv setrvačností či nutností naplňovat formální požadavky. Je i autorem a průvodcem online kurzu Vzdělávání jako součást života.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá