Jak se adaptovat na změnu z pohledu učení

Začátek plošné karantény se mnozí z nás rozhodli věnovat sebevzdělávání. Jenže učení se není jen o konkrétním čase věnovaném učení, učíme se každý den. Toto vysílání otevře oči všem, kdo přemýšlí o adaptabilitě, učení či rekvalifikaci.

Co se dozvíte?

  • Jak na učení a rekvalifikaci nejen v těžkých časech
  • Jaké jsou efektivní strategie učení se
  • Kdy a jak se učíme

Moderuje: Jan Mašek

Host: Tomáš Hruda, Dita Přikrylová

92 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Hosté

Dita Přikrylová

Datová analytička, která „učí ostatní holky programovat“. Šéfka českého Googlu Táňa le Moigne ji označila za jednu z nejzajímavějších českých digitálních žen.

Dita Přikrylová je zakladatelka a hlavní tvář hnutí Czechitas, které se snaží slečnám a dámám v Česku ukázat, že IT není svět jen pro chlapy. Bariéry a stereotypy Přikrylová láme prostřednictvím kurzů, kde se učí základům programování, tvorby webu, datové analýzy nebo vývoje mobilních aplikací. Absolventkám, které mají zájem v IT začít pracovat, navíc Czechitas pomáhají najít uplatnění na juniorních pozicích.

Tomáš Hruda

Absolvent ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického institutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Je propagátorem vzdělávání, které je motivované touhou po poznání, a nikoliv setrvačností či nutností naplňovat formální požadavky. Je i autorem a průvodcem online kurzu Vzdělávání jako součást života.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Jak se adaptovat na změnu z pohledu učení

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.