Jak projektový manažer doručuje hodnotu

Příprava před vysíláním

Jako přípravu na vysíláním si přečtěte článek Jak projektový manažer doručuje hodnotu (…a vydělává na sebe i na projekt)

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktická diskuse, během které se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše vypracované výzvy.

V tomto dílu se dozvíte, jak dodat to, po čem sponzor touží nejvíce, jak se vypořádat s těžkými začátky mnohých projektů, kde už je, ale nemusí být pozdě a jak správně využít diverzifikaci projektů a projekťáků ve svůj prospěch. Zobrazit více…

V tomto dílu pořadu ProjecTor se dozvíte, jak dodat to, po čem sponzor touží nejvíce, jak se vypořádat s těžkými začátky mnohých projektů, kde už je, ale nemusí být pozdě a jak správně využít diverzifikaci projektů a projekťáků ve svůj prospěch.

Proč vysílání sledovat?

Chcete si osvojit Kategorický imperativ projektového řízení, kde projektový manažer musí vytvořit hodnotu, která je výrazně větší než je cena jeho práce?

K úspěchu vede mnoho cest – i na těch nejkratších je ale potřeba neustále udržovat rovnováhu. Zodpovězte si tímto vysíláním otázku „Jak namixovat “tabulky” a kontrolu se vztahy a motivací lidí?“.

Co si odnesete?

  • Dozvíte se, kde hledat příležitosti k tomu, aby jste doručil/a přidanou hodnotu sponzorovi.
  • Naučíte se, jak najít mezi možnými technikami ty, které vám v tom nejvíce pomohou.
  • Odnesete si konkrétní příklady z praxe.

Kdo jsou hosté?

Pavel Humpolec

Pavel Humpolec řídí IT projekty napříč nejrůznějšími obory i velikostmi firem. S více než 10 lety praktických zkušeností a s certifikacemi z projektového řízení i agilního přístupu se snaží rozkrývat obecné principy v řízení projeků a tvořit dlouhodobě efektivní týmy. Méně zkušeným kolegům se snaží pomáhat, ať už individuálně připravenými školeními, nebo osobním mentoringem. Je fanouškem humancentrismu, nadšeným hobby běžcem s kočárkem a amatérským optimalizátorem sebeorganizace.

Petr Janiš

Petr Janiš je vystudovaný právník, ale víc než konzervativní právo, jej baví nové trendy a výzvy. Po škole se proto začal věnovat řízení projektů technologických a organizačních změn. Po pár projektech řízených metodou pokus omyl se začal věnovat best practice oboru, přednášet projektové řízení a spolu s podobnými nadšenci založil Českou komoru Project Management Institute. 

V roce 2011 Petr založil platformu Projectman, kde publikuje své know-how a buduje tržiště služeb v oblasti projektového řízení. Projectman je dnes největší specializovanou firmou na projektové řízení v Česku s více než 200 odřízenými projekty. 

Petr je nadšený outdoorový sportovec a tanečník argentinského tanga.

35 min | 1. 4. 2021 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.