Jak pracovat s týmovými hodnotami

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Navážeme na minulý díl, který byl věnovaný tvorbě Týmové vize. Díky ní si tým zvědomuje, kam jde, co by chtěl dělat a jak by chtěl fungovat. Týmové hodnoty jsou takovým druhým pilířem, který pomáhá týmu pevně stát. Zejména pak v těžkých dobách organizačních změn a neočekávaných situacích. Zobrazit více…

Týmové hodnoty jsou důležitou součástí samo-organizovaných týmů, která tmelí tým v době, kdy se ostatní týmy rozpadají.

Proč vysílání sledovat?

  • Zjistíte, proč je důležité mít společné hodnoty týmu explicitně sdílené
  • Dozvíte se, v jakých situacích mohou být pro tým poslední záchrannou sítí 
  • Naučíte se, jak s týmem v případě zvědomování společných hodnot postupovat

Co si odnesete?

  • Pochopení, jak se vytváří týmová identita
  • Pochopení, k čemu vede absence explicitních týmových hodnot
  • Nástroj pro pomoc s tvorbou týmových hodnot

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

19 min | 8. 4. 2021 | Pořad: Týmy budoucnosti

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.